حسین احمدی بازیکن بوشهری استقلال خوزستان :آمده ام اینجا که صعود کنیم /هر بوشهری که اینجا آمد ضرر نکرد

شناسه خبر: 38942
تاریخ انتشار: 12 فروردین 1402

بازیکن بوشهری استقلال خوزستان می گوید به استقلال امده ام که به لیگ برتر صعود کنیم.

حسین احمدی مدافع هافبک جوان و بوشهری که در نقل و انتقالات نیم فصل از ارمان گهر سیرجان جدا شد و به استقلال خوزستان پیوست در گفتگو با پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر با بیان این مطلب گفت:شکر خدا با برد مقابل ون پارس اصفهان در شرایط صعود قرار گرفتیم هر چند هفت فینال دیگر باقی مانده است اما به اهواز آمده ام تا جشن صعود به لیگ برتر را بگیریم.

وی ادامه داد:در نیم فصل با بخشیدن همه طلبهایم از سیرجان جدا شدم و با وجود داشتن چند پیشنهاد خوب این تیم خوزستانی را انتخاب کردم که مهمترین دلیلش حضور آقای پورموسوی بود.آقا سید شناخت خوبی از بازیکنان بوشهری دارد و هر کدام از بچه ها به استقلال خوزستان آمدند ضرر نکردند.اینجا همه چیز سر جای خود است و از تصمیم خودم در نیم فصل راضی هستم.اینجا همه از بازیکنان بوشهری سابق که در خوزستان بازی کرده اند به نیکی یاد میکنند.

حسین احمدی با عنوان اینکه شش تیم در این هفته ها برای صعود میجنگند افزود:کار سخت است و عجیب تر کیفیت رقابتهاست که واقعا بالاست .اینجا ما هوادار داریم و مسئولین باشگاه برای ادامه روند رو به رشد یکدل کنار بچه ها هستند. حس میکنم در بازی مهم مقابل شمس آذر ورزشگاه خانگی ما پر شود که برای من بازی کردن مقابل تماشاگر انرژی فوق العاده دارد.

احمدی در مورد تغیر پست و بازی کردن در خط هافبک در هفته های اخیر با لباس استقلال خوزستان اینگونه توضیح داد:من فوتبالیست حرفه ای هستم و هر کجا سرمربی صلاح بداند بازی میکند.پس اصلی من مدافع وسط است اما در این دو سال هافبک دفاعی و مدافع راست نیز بازی کرده ام با این حال هر جا سرمربی صلاح بداند بازی میکنم.کار با پورموسی برایم تجربه جدیدی بود و دوست دارم این تجربه به صعود تبدیل شود.

وی در خاتمه گفتگوی کوتاهش آرزو کرد فوتبال در استان بوشهر به جایگاه واقعی اش برسد .


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.