سوژه روز : کادر بوشهری و روزهای باشکوه در بندرعباس + عکس

شناسه خبر: 38963
تاریخ انتشار: 18 فروردین 1402

فولاد هرمزگان در رقابتهای لیگ دسته دوم با کادر بوشهری اش روزهای خوبی را سپری میکند.

 

مهدی کریمیان بعد از صعود به همراه شاهین عامری در رقابتهای لیگ دو ،حالا در بندرعباس شایستگی مربیان بوشهری را بار دیگر اثبات کرد.

عبدالله قوسی و محمد میهندوست در نیم فصل دوم لیگ دو ، کادر بوشهری مهدی کریمیان را در بندرعباس کامل کردند و تا کنون با یک شکست لیگ را سپری کرده اند.آن شکست هم در حالی مقابل پاس همدان رقم خورد که از حضور بوشهری ها تنها دو روز گذشته بود!

 

مهدی کریمیان در بندر عباس به تیمی پیوست که در نیم فصل اول مجموعا ۱۵امتیاز گرفته بود اما در نیم فصل دوم فولادی ها تبدیل به یک مدعی شدند .

هشت بازی با حضور کادر بوشهری و ثبت تنها یک باخت،۹گل زده و ۶گل خورده که نشان میدهد فولاد هرمزگان به یک تیم مدعی تبدیل شده است.فاصله امتیازی فولاد نوین و مس سونگون در نیم فصل اول آنقدر با فولاد زیاد شد که در نیم فصل دوم عملا کار صعود به رویا تبدیل شد.

مربی بوشهری در آخرین بازی که تیمش برگزار کرد پنج بازیکن بندری را به میدان فرستاد تا بومی های بندرعباس امید بیشتری به دیده شدن داشته باشند.

آنچه مشخص است نیمکت بوشهری فولاد هرمزگان عملکرد قابل دفاعی داشته و این در حالی است که تنها تیم لیگ یکی در استان بوشهر در رقابتهای لیگ دسته اول و از حضور مربیان غیربومی اش خیری ندیده است!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.