علی نعمتی مالک باشگاه شاهین بوشهر:مکانیزم مشارکت مهدی قائدی و محمد محبی را از استقلال میخواهیم

شناسه خبر: 39437
تاریخ انتشار: 26 تیر 1402

 

 با پیگیری‌های مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر ۱۳۲۹، احکام فیفا در پرونده مکانیزم مشارکت مهدی قائدی و محمد محبی که در کشورمان بیشتر به حق رشد معروف است، صادر شد و حالا باشگاه تهرانی باید در مورد این مساله رضایت باشگاه بوشهری را جلب کند.

علیرضا نعمتی در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شکابت از باشگاه استقلال، اظهار داشت: ۳ ستاره فوتبال ایران (مهدی طارمی، مهدی قائدی و محمد محبی) پرورش یافته باشگاه شاهین بوشهر هستند. حق مشارکت یا حق رشد هر بازیکنی که به هر باشگاهی برود، طبق قانون فیفا باید پرداخت شود.

وی افزود: با رای فیفا، باشگاه استقلال به شاهین بوشهر، در ۲ پرونده شکایت برای دریافت مکانیزم مشارکتِ ترانسفر قرضی مهدی قائدی از باشگاه شباب الاهلی امارات و محمد محبی از سانتاکلارا پرتغال به استقلال در فصل گذشته، آبی‌های پایتخت ۴۵ روز فرصت دارند تسویه حساب کنند. در غیر این صورت پنجره نقل و انتقالات استقلال توسط فیفا بسته خواهد شد.

مدیرعامل شاهین گفت: باشگاه بازیکن ساز شاهین بوشهر که فعالیت‌های خود را از سر گرفته قصد دارد طریق درآمدزایی از بازیکنان بزرگ خود و تسویه بدهی های پیشین، به سطح اول فوتبال ایران برگردد. خودم شخصا با حجت کریمی صحبت کردم. او گفت علی خطیر پول‌ها را دریافت کرده است. نمی‌دانم بر سر باشگاه بزرگ استقلال چه آمده و وارد این حواشی نمی‌شوم ولی به عنوان مدیرعامل، مالک و خادم باشگاه شاهین ۱۳۲۹ که قدمت هفتادوسه ساله دارد، موظفم از حق و حقوق بازیکنان این سرزمین دفاع کنم. امروز باشگاهداری بسایر سخت و مشکل است. باشگاه‌های بزرگ هم با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند ولی به لطف خدا ما استارت کار را زده‌ایم. قصد داریم مکانیزم مشارکت این بازیکنان را دریافت کنیم و کم کم بدهی‌های باشگاه را که بین ۴ تا ۵ میلیارد است، تسویه کنیم تا شاهین به جایگاه اصلی خودش برگردد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.