هفته نهم لیگ دسته اول/ داماش گیلان ۱ پارس جنوبی جم ۱ / تساوی پارس در رشت

شناسه خبر: 39794
تاریخ انتشار: 05 آبان 1402

 

یکی از دیدارهای هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته اول به میزبانی داماش در ورزشگاه عضدی برگزار شد و در شرایطی که هواداران شمالی استقبال بسیار خوبی از این مسابقه به عمل آورده بودند، درنهایت مسابقه دو تیم با تساوی یک بر یک تمام شد.
برای تیم میزبان در این مسابقه در دقیقه ۲۲ آزاد جعفرزاده گلزنی کرد و نیمه اول با همین نتیجه خاتمه پیدا کرد، اما پارس جنوبی که با امید روانخواه به دنبال صعود به لیگ برتر است، نیمه دوم را خوب آغاز کرد و خیلی زود در دقیقه ۴۸ توسط حمدالله ابدام به گل رسید.
در ادامه مسابقه شاگردان علی نظرمحمدی در مقابل هواداران پرشوری که استادیوم عضدی را پر کرده بودند، به دنبال کسب ۳ امتیاز بود، اما موقعیت‌های آنها به گل تبدیل نشد و در سوی مقابل شاگردان امید روانخواه هم که به دنبال کم کردن فاصله خود با صدر جدول بودند، موفق به این کار نشدند.
با این نتیجه تیم پارس جنوبی جم ۱۴ امتیازی شد و در رتبه ششم جدول رده بندی قرار گرفت و داماش که به تازگی کارش را با علی نظرمحمدی آغاز کرده ۶ امتیازی شد و همچنان در رتبه نازل هفدهم جدول ۱۸ تیمی مسابقات قرار دارد.

ترکیب دو تیم در این مسابقه به شرح زیر بود: 
ترکیب داماش گیلان: 
مسعود پورمحمد – آزاد جعفرزاده، مهدی رستمی، مجتبی بیژن، سعید طالبی، رضا زاهد تبار، سید محمد خرم‌الحسینی، پژمان نجات، آرمین انبساطی، محمد رستمی، علیرضا مصطفایی
سرمربی: علی نظرمحمدی

ترکیب پارس جنوبی جم 
مسلم حق شناس- پویا سیف پناهی، کنعان طاهرنژاد، علی خدادادی، احمد نصیری، حمیدرضا نادری، مرتضی خراسانی، علی دشتی، حمدالله ابدام، حسین مددی، میلاد سوری
سرمربی: امید روانخواه

گفتنی است این مسابقه در حالی با تساوی تمام شد که روانخواه و نظرمحمدی سرمربیان دو تیم محروم بودند و از روی سکوها عملکرد شاگردانشان را زیر نظر گرفته بودند.

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.