استوری دانشگر مدافع برازجانی هواداران سپاهان را نگران کرد!

شناسه خبر: 40699
تاریخ انتشار: 11 خرداد 1403

 

محمد دانشگر چند ماه پس از قهرمانی شیرین با آبی ‌پوشان تهرانی در حالی که هواداران استقلال به هیچ وجه انتظار جدایی او را نداشتند، به یکباره خبر انتقالش به سپاهان منتشر شد تا یکی از جنجالی‌ترین نقل و انتقالات لیگ بیست و دوم را به خودش اختصاص بدهد.

دانشگر طی دو سال اخیر یکی از مهره‌های کلیدی سپاهان بوده و مورایس همیشه با احترام خاصی درباره تعصب و ویژگی‌های فنی دانشگر صحبت کرده است، اما حالا به نظر می‌رسد مدافع برازجانی ۳۰ ساله سپاهان تصمیم خود را گرفته و قصد دارد با پایان قرارداد دو ساله‌اش از اردوی طلایی پوشان اصفهانی جدا شود.

دانشگر برای خداحافظی عکسی به نشانه قدردانی از هواداران سپاهان با شماره ۵۸ در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده و در لابلای این شماره قاب‌هایی از لحظات خاطره‌انگیز خود با طلایی پوشان اصفهانی نشانده است؛ قاب‌هایی از حضور دانشگر در تمرینات و مسابقات مهم طلایی‌پوشان طی دو سال گذشته.

 

این استوری که چند ایموجی نیز تکمیل شده و مهم‌ترین آن ایموجی خداحافظی است، به نظر از پایان حضور دو ساله دانشگر در اصفهان خبر می‌دهد که از همین حالا با واکنش منفی هواداران سپاهان و نگرانی آنها از جدایی یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان تیم مواجه شده است.

گفتنی است دانشگر در حالی این استوری را در فاصله یک روز تا آخرین دیدار فصل طلایی پوشان منتشر کرده که طی هفته‌های اخیر و پس از پایان مصدومیت نتوانسته به ترکیب اصلی برگردد و سیاوش یزدانی و هادی محمدی دو زوج قلب خط دفاعی سپاهان در بازی‌های هفته‌های گذشته لیگ برتر و جام حذفی بوده‌‎‌اند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.