اختصاص ۵ سهمیه حضور در پاراآسیایی جاکارتا به ‌بوشهر‌

شناسه خبر: 2236
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1396

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با قهرمانی تیم دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر در مسابقات بین المللی چک، پنج سهمیه حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا از آن این ورزشکاران شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با قهرمانی تیم دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر در مسابقات بین المللی چک، پنج سهمیه حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا از آن این ورزشکاران شد.

 احمد بهروزیان‌فرد  با اشاره به توانمندی ورزشکاران استان بوشهر اظهار داشت: ورزشکاران این استان در تمام رشته‌ها دارای توانمندی هستند که حضور در تیم‌های ملی و مسابقات ملی، آسیایی و بین‌المللی موید این ادعا است.

وی با اشاره به حضور موفق تیم دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر در مسابقات بین المللی چک بیان کرد: تیم دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران به مسابقات بین‌المللی چک اعزام شده بود که با کسب ۳۱ مدال رنگارنگ قهرمان این مسابقات شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه ۱۵ ورزشکار استان بوشهر در مسابقات بین المللی چک شرکت کرده‌اند خاطر نشان کرد: ورزشکاران دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر توانستند با کسب ۱۲ مدال طلا، ۱۲ نقره و ۷ برنز قهرمان این مسابقات شود.

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه ورزشکاران استان بوشهر با این موفقیت جواز حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا را به‌دست آورند خاطر نشان کرد: ورزشکاران دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر توانستند با موفقیت در مسابقات بین‌المللی چک، ۵ سهمیه حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا را به‌دست آورند.

وی بیان کرد: در مسابقات بین المللی چک از ۱۲ مدال طلای کسب شده توسط ورزشکاران دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر برای نخستین بار دو ورزشکار بانوی بوشهری مدال طلا کسب کردند و سهمیه حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا را به‌دست آورند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.