تارتار: توافق با پارس حاصل شده اما منتظر عملی شدن تعهدات باشگاه هستیم!

شناسه خبر: 10001
تاریخ انتشار: 06 خرداد 1397

مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص توافقش با مدیران این تیم برای ادامه همکاری در لیگ هجدهم به خبرنگار ما گفت: هفته گذشته جلسه مفصلی با مدیران پارس جنوبی جم داشتیم و در مورد موضوعات مختلفی بحث کردیم و توافقات حاصل شد اما شروع کار ما برای لیگ هجدهم مستلزم عمل کردن باشگاه به قول های خود است. خودمان هم قلباً علاقمندیم بتوانیم در این تیم به فعالیت مان ادامه بدهیم. بعد از یک تجربه موفق با مدیریت حرفه ای پارس جم و پیوند عاطفی که با هواداران مان پیدا کرده ایم، می خواهیم زحمات مان را در این تیم به نتیجه برسانیم.

او ادامه داد: برای ادامه همکاری و بستن یک تیم قدرتمند نیاز داریم که ابتدا قرارداد بازیکنان و مطالبات فصل قبل به طور کامل تسویه شود. بعد باید بدانیم کدام بازیکنان در تیم می مانند و چه مهره هایی را می توانیم در اختیار بگیریم. ما برنامه های تمرینی را نیز طراحی کرده ایم و باید ببینیم باشگاه تا چه حد می تواند بحث اردوهای داخلی و خارجی ما را ساپورت کند.

تارتار در مورد بازیکنان موردنظرش برای فصل آینده تصریح کرد: ما تلاش می کنیم شاکله اصلی تیم را حفظ کنیم و حدود ۸۰ درصد از بچه ها را می خواهیم. در همه خطوط نیاز داریم که تیم را تقویت کنیم و بر همین اساس بازیکنان مدنظرمان را انتخاب می کنیم.

سرمربی پارس جنوبی جم با تاکید بر اینکه بودجه باشگاه برای فصل آینده تغییری نکرده، گفت: ما با یک بودجه کاملاً معمولی در فصل قبل توانستیم نتایج خیلی خوبی بگیریم و در اولین سال حضورمان در لیگ برتر سهمیه استان را حفظ کنیم. وقتی برای امسال بودجه باشگاه افزایشی نداشته بنابراین نمی توانیم توقعی بیشتر از سال قبل را هم از تیم داشته باشیم. ما به دنبال این هستیم که حضور شایسته ای در لیگ برتر داشته باشیم. ولی ما توقع بالایی از خودمان داریم و بعد از کسب رتبه پنجم در لیگ هفدهم می خواهیم نشان بدهیم موفقیت مان اتفاقی نبوده است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.