جلسه هم اندیشی رییس هیات فوتبال بوشهر با مدیران مدارس فوتبال

شناسه خبر: 10303
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1397

در این جلسه هم اندیشی جهت پیشرفت فوتبال پایه و برطرف کردن مشکلات مدارس فوتبال در مرکز پژوهش های استانداری با حضور محمد نجفی ،رئیس هیات فوتبال فارس ؛ اصلانی ، سرپرست دبیری هیات فوتبال ؛معماری  مسئول کمیته استعدادیابی و عبدی پور مسئول برگزاری مسابقات ، سعیدی رییس کمیته فوتسال ، احمدی پور مسئول امور فرهنگی و روابط عمومی هیات فوتبال و شریفی مسئول دپارتمان استعداد یابی و همراهی  مدیران مدارس فوتبال تشکیل شد.

نجفی رییس هیات فوتبال ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر و خیر مقدم به حاضرین گفت:”  صحبتهای بیش از ۲۰ نفر از مدیران را شنیدم و مثل خود شما خواهان اخلاق مداری بیشتر هستم . برای تماشای بازی های تیم ملی در روسیه دعوت شده بودم ولی ارزش بودن کنار شما و برنامه ریزی برای سال فوتبالی پر افتخار بالاتر از بودن در روسیه است . امیدواریم مدارس فوتبال با نو آوری و با استفاده از تکنیک های آموزشی روز دنیا به پیشرفت و توسعه فوتبال کمک کنند.

با توجه به چشم اندازی که برای فوتبال بوشهر برنامه ریزی شده است مدارس فوتبال نقش اساسی در پیشرفت فوتبال ایفا می کنند.باید وحدت و همبستگی را بین باشگاهها بوجود آوردیم تا زمینه رشد و تعالی آنها میسر گردد.از تمامی نظرات،پیشنهادات و انتقادات سازنده که موجب پیشرفت و اعتلای ورزش فوتبال شهر باشد استقبال خواهم کرد.با توجه به برگزاری موفق کلاسهای داوری به استان پیشنهاد برگزرای کلاسهای لیگ برتری شده و قبل از این فقز این کلاسها در پایتخت برگزار میگردید . ”

 

در این نشست مدیران مدارس ضمن تاکید بر عملکرد مثبت این هیات در دوره اخیر مشکلات زیر را عنوان نموده و خواستار رفع ان شدند که از جمله میتوان به اجاره بالای زمینهای تمرین و بی اخلاقی بعضی مدیران و مربیان در صحبت با بایکنان مستعد تیمهای دیگر بدون در نظر گرفتن شرایط اخلاقی و حرفه ای شدند .

 

منبع:سایت هیات فوتبال استان بوشهر

 

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.