عبدالله ویسی سرمربی نفت مسجد سلیمان:من و تیمم در این بازی هیچ بودیم!

شناسه خبر: 11189
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1397

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان جم،  در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر تیم‌های پارس جنوبی جم و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه تختی شهر جم به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود پارس جنوبی به پایان رسید.

عبدالله ویسی سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در پایان این دیدار، اظهار داشت:  بازی بسیار زشت،‌ زننده و بدی ارائه کردیم. در همه نقاط زمین تیم خوب پارس جنوبی از ما سرتر بود و از موقعیت‌های خود استفاده کردند و برنده بازی شدند. شانس آوردیم که گل بیشتری نخوردیم. آنها از موقعیت خود استفاده کردند و پیروز شدند.

وی در ادامه گفت: پارس جم در بازی هفته گذشته هم نباید می باخت. در این بازی محکوم به برد بودند و در خانه پیروز شدند.

عبدالله ویسی در پاسخ به این سؤال که علمکرد داوری چطور بود‌ گفت:‌وقتی بازنده می‌شویم نباید بگویم که داوری بد بود. داوران جوان بودند و خوب قضاوت کردندو به داوری هم احترام می‌گذاریم.

وی در پاسخ به این سؤال که میداوودی به نظر شما وزنش زیاد نیست، گفت: ما از تجربه او استفاده می‌کنیم و به عنوان کاپیتان تیم به او احترام می‌گذاریم او باید وزن خود را کم کند.

ویسی در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به این سؤال که در این بازی چند بازیکن از فصل گذشته استفاه کردید، گفت: ۷ تا ۸ نفر از بازیکنان فصل گذشته در این بازی استفاده شدند. تن بازیکنان ما به تن بازیکنان لیگ برتری نخورده است. تیم ما تجربه کافی ندارد و در بازی بعدی جبران می‌کنیم و بهتر خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال مسجدسلیمان در پاسخ به این سؤال که چرا تعویض هجومی را دیر انجام دادید، گفت: کل تیم و خود من هیچ بودیم . تیم ما کلا بد بود و باید بازنده بودیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.