تارتار پس از کسب تساوی در قائم شهر:کسی از ما انتظار قهرمانی ندارد،در مورد زمان بازی کردن محمد نوری تصمیم با ماست!

شناسه خبر: 11365
تاریخ انتشار: 18 مرداد 1397

مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار برابر نساجی گفت: بازی جذابی بود و حضور تماشاگران دو تیم هم به آن اضافه می‌کرد؛ شروع خوبی در ابتدای مسابقه داشتیم و برخلاف جریان بازی روی یک ضربه ایستگاهی، یکی از بازیکنان ما کم تجربگی کرد و به حریف پنالتی دادیم.

 

او ادامه داد: با تغییراتی که در نیمه دوم ایجاد کردیم، حملات همه جانبه‌ای تا رسیدن به گل داشتیم؛ هر دو تیم روی ضربات ایستگاهی برنامه داشتند؛ پس از گل تساوی، با توجه به جو ورزشگاه و شرایط آب و هوایی، نساجی به بازی مسلط شد و زیرکی یکی، دو بازیکن آنها نیز کمک کرد صاحب ضربات آزاد شدند که خدا را شکر خط دفاعی ما روز خوبی را پشت سر گذاشت و فکر می‌کنم روی زدن ضربات موفق بودیم و در نظم تیمی فوق‌العاده کار کردیم.

 

سرمربی پارس جنوبی اضافه کرد: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در این شرایط جوی نمایش خوبی داشتند؛ از هواداران پارس جنوبی که مسیر طولانی‌ای طی کردند و از جنوب به شمال کشور آمدند، تشکر می‌کنم، واقعا برای ما سنگ تمام گذاشتند و دست تک تک آنها را می‌بوسم.

 

تارتار راجع به استراتژی تیمش برای حمله کردن گفت: صحیح نیست نقاط ضعف حریف را بیان کنم چون نساجی در هفته‌های آینده هم مسابقه دارد ولی ما برای حمله از سمت راست زمین برنامه داشتیم و به اتفاق همکارانمان تیم نساجی را آنالیز کرده بودیم و شناخت خوبی از تیم نساجی داشتیم.

 

او راجع به قضاوت داور مسابقه عنوان کرد: آقای پیام حیدری یکی از داوران خوب و با تجربه فوتبال ایران است؛ او سال گذشته هم قضاوت‌های خوبی هم داشت؛ هر چند دو، سه صحنه را خودمان در بازی امشب معترض بودیم و خطاهای پشت محوطه به سود نساجی اعلام شد، اما در صحنه پنالتی به بازیکن خودمان اعتراض داشتیم و بین دو نیمه هم او را تعویض کردیم.

 

سرمربی پارس جنوبی تصریح کرد: فکر می‌کنم به بازی احاطه داشتیم و برای سه امتیاز به قائم‌شهر آمده بودیم، اما کارمان سخت بود؛ کسی از ما انتظار قهرمانی ندارد و به همین خاطر بی‌محابا و بدون ترس بازی می‌کنیم تا بتوانیم جایگاه مناسبی به دست آوریم؛ نساجی هم تیم قابل احترامی است.

 

تارتار در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا محمد نوری با وجود اینکه در نیمه دوم عملکرد خوبی داشت، در ابتدای مسابقه نیمکت‌نشین بود، گفت: اجازه بدهید این تصمیم‌ها را ما بگیریم چون برعهده ما است.

 

او درباره کم شدن بودجه باشگاه پارس جنوبی از سوی وزارت نفت اظهار کرد: مسؤولان ما در استان تلاش می‌کنند و همه دست به دست هم داده‌اند تا مشکلات حل شود ولی به هر حال، بازیکنانی جذب می‌کنیم که انگیزه موفقیت داشته باشند؛ جوانان و با تجربه‌هایی می گیریم که از انگیزه کافی برخوردار باشند.

 

سرمربی پارس جنوبی یادآور شد: دوست دارم فیلم بازی را ببینید که آیا ما بیشتر وقت تلف کردیم یا نساجی بعد از گلی که به ثمر رساند؛ برانکارد چند بار برای ما به زمین آمد و برای نساجی چند بار؟ اصلا اعتقادی به اتلاف وقت، آن هم با افتادن روی زمین ندارم؛ وقت‌کشی راه فنی دارد، از نظر فنی مثلث‌هایی که کنار زمین تشکیل می‌دادیم، هدف داشتیم تا بازی را کنترل کنیم؛ نساجی در جدول پایین‌تر از ما بود ولی اگر به برتری می‌رسید، بالاتر از ما قرار می‌گرفت؛ باید با درایت کار می‌کردیم؛ برای هر مسابقه استراتژی خاصی داریم تا بتوانیم امتیازهای لازم را بگیریم؛ در حال حاضر ما بالاتر از نساجی در جدول هستیم و این هدف ما بود.

 

تارتار عنوان کرد: فکر می‌کنم تساوی عادلانه بود؛ هیچ یک از دو تیم مستحق برد نداشتند ولی آنها در نیمه دوم مالکیت توپ بیشتری در اختیار داشتند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.