حاشیه نگاری برد حساس شاهینی ها مقابل مس کرمان:جایگاه خبرنگاران همچنان باران می بارد!فریاد فکری بر سر دستیارش

شناسه خبر: 12566
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1397

جدال تیمهای مدعی صعود شاهین شهرداری بوشهر و مس کرمان که به سود بوشهری ها خاتمه یافت،حاشیه های فراوانی داشت که از چشم خبرنگاران دور نماند.

 

گزارش فوتبال بوشهر را از حاشیه های متعدد این بازی را بخوانید:

 

ابتدای بازی محمود فکری به سمت نیمکت مس رفت و از دست نشان استقبال کرد،با توجه به حاشیه های سال گذشته و مصاحبه های قبل از این بازی ،دو مربی سعی کردند با لبخند از کنار یکدیگر عبور کنند!

 

ابتدای بازی یک دقیقه سکوت به احترام درگذشت مجید غلام نژاد بازیکن سابق شاهین شهرداری اعلام شد و پس از آن طرفداران شاهین با شعار غلام نژاد روحت شاد از بازیکن فقید تیمشان قدردانی کردند.

 

 

فاضلی دستیار اول فکری که گفته می شود دست راست سرمربی شاهین هم هست در جایگاه خبرنگاران نشسته بود و از انجا با حرارت زیادی فریاد میزد تا توصیه های او به گوش سعید لطفی برسد.گویا فاضلی به دلیل اخراج در بازی قبل از حضور روی نیمکت محروم بود!

 

بر خلاف بازی های قبلی این بار سرمربی شاهین شهرداری با تیپ کاملا ورزشی به هدایت تیمش پرداخت.

 

گل برگردان غلامعلی تبار در همان ابتدای بازی به شکل زیبایی زده شد،مدافع شمالی شاهین بعد از گلزنی مستقیم به سمت فکری رفت و شادی خود را با او تقسیم کرد.

 

بازار فشفشه و منور در این بازی داغ داغ بود که البته گویا برخی از انها به خوبی عمل نکردند!

 

مهدی چاهکوتاه زاده که معمولا وی را در نقش مهاجم میدیدم در این بازی به عنوان مدافع راست بازی کرد و تا هنگامی که در زمین بود عملکرد خوبی داشت.

 

اعتراضات دست نشان به داور بازی زیاد شد ،همین کار او با واکنش هواداران شاهین مواجه گردید که فکری از تماشاگران تیمش خواست فقط تیم خودشان را تشویق کنند.

 

در دقایق پایانی که بازی حساس شده بود،بازی با اعتراضات نیمکت هر دو تیم ادامه پیدا کرد که فکری به شدت بر سر دستیارش سعید لطفی فریاد زد که اعتراض را تمام کن !

 

با ورود شعبانلو به زمین که باعث جابجایی در ترکیب شاهین شد،غلامعلی بیگی به دفاع راست رفت و موسی زاده مقابل چهار دفاع تیمش قرار گرفت.

 

وقتی داور مسابقه ۵ دقیقه وقت اضافه را اعلام کرد باز هم نادر دست نشان اعتراض داشت و مدعی بود باید وقتهای اضافه بیشتری لحاظ شود!

 

محمد نوازی مربی جدید ایرانجوان بوشهر هم در ورزشگاه بود و بازی شاهین شهرداری را تماشا میکرد.

 

ماجرای سقف جایگاه خبرنگاران هم حکایت جالبی دارد،جند هفته قبل نوشتیم که سقف قدیمی این جایگاه و ریزش آب کولر ها روی سر آنهایی که در این جایگاه قرار دارند ،نکته جالبی نیست! اینترنت رایگان یا جایگاه کولر دار پیشکش ،حداقل آب کولر را به سمت دیگری هدایت کنید!

 

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.