رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی تبریز:اگر شادی گلم ناراحتتان کرده عذر می خواهم،ما شایسته برد بودیم

شناسه خبر: 13125
تاریخ انتشار: 14 مهر 1397

رضا مهاجری درباره دیدار تیم های ماشین سازی و پارس جنوبی جم گفت: بازی پرفشار و سنگین و زیبایی بود. به دو تیم تبریک می‌گویم. ما برای این بازی خیلی زحمت کشیده بودیم و بدون اغراق بچه‌هایمان شایسته صعود و پیروزی بودند. به تیم پارس هم خسته‌نباشید می‌گویم و تلاش کردند. فوتبال هست و یک طرف می‌برد و یک‌طرف هم می‌بازد.با کمبود شدید بازیکن بازی کردیم و لطف خدا هم شامل حالمان شد.

وی ادامه داد: من فکر نمی‌کنم شادی با حرفه‌ای بودن مغایرت داشته باشد. من بابت گلی که بچه‌هایمان به ثمر رساندند خوشحالی کردم. اگر بابت خوشحالی من مشکلی به وجود آمده من عذرخواهی می‌کنم. ما به این برد نیاز داشتیم و با زحمت به این پیروزی رسیدیم. پارس هم تیم شایسته‌ای بود. ما در این بازی با بازیکن دماغ شکسته هم بازی کردیم. به خاطر خوشحالی من برای برد مقابل پارس جنوبی به من حق بدهید. من هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم که بخواهم به هواداران تیمی بی‌احترامی کنم.

مهاجری گفت: من معتقدم که تماشاگران جمی قابل تقدیر و ستایش است. فوتبال شادابی و نشاط را به این شهر آورده است و امیدوارم که از این تیم حمایت کنند تا به سرنوشت تیم‌های دیگر دچار نشوند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره وقت‌کشی بازیکنانش در این دیدار عنوان کرد: من مخالف این قضیه هستم. زمانی که بازیکن تیمم مصدوم شده بود هم دستور به ادامه بازی دادم. کنترل بازی با وقت‌کشی فرق می‌کند. من تیمم یک توان و پتانسیلی دارد. این تیم با تمام احترامی که برای آقای کریمی قائلم عجولانه بسته شد و بازیکنان‌مان کامل نیستند. در نیمه اول فوتبال خوبی بازی کردیم ولی در ادامه بازی پارس جنوبی ما را وادار کرد که نحوه بازی‌مان عوض شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.