رحمان احمدی دروازبان پارس جنوبی جم:مسئولان بیدار شوند و بدانند در داوری چه اتفاقاتی می افتد

شناسه خبر: 14123
تاریخ انتشار: 14 آبان 1397

 

رحمان احمدی  درباره شکست پارس جنوبی مقابل سپیدرود رشت، بازگشتش به دروازه تیمش و برخی موضوعات دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

برخلاف جهت بازی پنالتی اشتباه به ضررمان گرفتند

بازی بدی با سپیدرود انجام ندادیم. ما رفته بودیم تا ۳ امتیاز را مال خود کنیم و به همین خاطر بازی را خوب شروع کردیم. موقعیت هایی نیز در شروع مسابقه داشتیم که می توانستیم به گل برسیم اما متاسفانه برخلاف جهت بازی در یک صحنه که به هیچ عنوان پنالتی نبود، داور به ضرر ما نقطه پنالتی را نشان داد. با وجود اعلام اشتباه پنالتی به سود سپیدرود ما سعی و تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم جبران کنیم اما در آن شرایط آب و هوایی نامناسب نتوانستیم گل بزنیم و البته در ضدحمله هم موقعیت هایی به سپیدرود دادیم. ما باید برنده این مسابقه می شدیم اما متاسفانه با اشتباهات این اتفاق رخ نداد.

اشتباهات داوری مربوط به یکی دو بازی نیست

متاسفانه اشتباهات داوری در این بازی عجیب بود. این اشتباهات به یکی دو بازی هم خلاصه نمی شود. همه تیم ها هم از داوری ها گلایه دارند. هر تیمی که مسابقات را می بازد و می برد به داوری اعتراض دارد و واقعا نمی دانم مشکل از کجا است. شاید نیاز باشد که فدراسیون فوتبال در این خصوص ورود کند و مشخص شود که مشکل از کجا است تا دیگر شاهد این حق خوری ها توسط داوران نباشیم.

 

مسئولان بیدار شوند و بدانند در داوری چه اتفاقاتی می افتد

داور دیدار با پدیده ما در جم بازیکن آنها را اخراج نکرد و یک پنالتی برای ما نگرفت. هفته قبل یک خطای بی مورد برای نفت آبادان گرفته شد و بی مورد گل خوردیم و ۳ امتیاز را از دست دادیم. این بازی هم پنالتی صد درصد ما را نگرفتند و پنالتی سپیدرود هم درباره اش صحبت کردم. به هر حال باشگاه ما هزینه کرده و همه زحمت می کشیم. این درست نیست که اینقدر راحت امتیازات را از ما می گیرند. نمی شود اشتباهات پی در پی مدام برای یک تیم باشد و یکبار برای همیشه مسئولان پیگیر باشند تا دلیل اشتباهات مشخص شود. امیدوارم مسئولان بیدار شوند و بدانند در داوری کشور چه اتفاقاتی می افتد.

خوشحالم که عملکرد خوبی مقابل سپیدرود داشتم

من از ابتدای فصل با توجه به جراحی که داشتم در چند مسابقه شرایط بازی نداشتم و احمد گوهری بازی کرد که انصافا خوب هم بود. در جام حذفی فرصت حضور یافتم که شرایط خوبی داشتم اما متاسفانه مصدوم شدم و چند هفته دور ماندم. در این بازی با صلاحدید کادرفنی به میدان رفتم و خوشحالم که عملکرد خوبی داشتم. البته حیف که تیم مان باخت و امیدوارم این شکست را در بازی های بعدی جبران کنیم و شرایط خوبی در جدول پیدا کنیم.

 

تتوهای من نام دخترانم است، مشکلی ندارد

تتوهایی که روی پاهایم زده ام، نام دخترانم است و خیلی وقت است این کار را کرده ایم. مساله خاصی ندارد و به واسطه علاقه به فرزندانم چنین کاری کرده ام.

بازی با پیکان برایم حساسیت خاصی ندارد

بازی با پیکان برای من حساسیت خاصی ندارد. برایم فرقی نمی کند مقابل چه تیمی بازی می کنم. همیشه سعی می کنم عملکرد خوبی داشته باشم و مهره موثری برای تیمم باشم. پیکان تیم خیلی خوبی است و من می دانم که تیم های آقای جلالی خوب بازی می کنند. خودم هم دو سال خوب در پیکان داشتم و فقط امیدوارم شرایط طوری شود که بتوانیم در این بازی خانگی پیکان را شکست دهیم و ۳ امتیاز را بگیریم.

 

منبع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.