مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم: اگر حرفی بزنم،‌ برخی نتوانند میان مردم راه بروند!ما غیر بومی ها از این شهر می رویم اما این رسم تیمداری نیست!

شناسه خبر: 18218
تاریخ انتشار: 15 فروردین 1398

مهدی تارتار در نشست خبری قبل از دیدار با استقلال خوزستان حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

مقابل استقلال خوزستان محکوم به پیروزی هستیم

این مسابقه از آن بازی‌هایی است که محکوم به پیروزی در آن هستیم و باید ببریم تا شرایط خود را در جدول بهبود ببخشیم.کسر شش امتیاز در روند تیم استقلال خوزستان تأثیرگذار بود و به این تیم صدمه زد. آنها تیم جوانی هستند که بی‌پروا بازی می‌کنند و چیزی برای از دست دادن ندارند. من برای حریف فردای‌مان احترام قائل هستم.

در مربیگری ام ندیدم وضعیت زمین میزبان این باشد

بچه‌ها به خاطر زندگی‌شان به این تیم آمدند و باید تأمین شوند. ما مشکلات خود را به گردن گرفتیم، اما نمی‌توانیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. در عمر مربیگری‌ام ندیدم زمین چمن ما به عنوان تیم میزبان به این شکل باشد و باید به همین خاطر از مسئولان شهرستان جم گلایه کنم.

هیچ کس به فکر پارس جنوبی نیست

در شهر خودمان باید از چیزهایی که در اختیار داریم، مراقبت شود. الان در فصل بهار هستیم و ۱۵ روز از فروردین گذشته، اما چمن ورزشگاه‌مان مشکل دارد. متأسفانه هیچ‌کس به فکر تیم پارس نیست.

ما غیربومی ها می رویم، اما این رسم تیمداری نیست

ما غیربومی‌ها  از این شهر می‌رویم، اما این رسم تیمداری نیست. تیم‌های مقابل ما برای کسب امتیاز، تدافعی بازی می‌کنند. ما هم می‌خواهیم روی زمین بازی کنیم و نمی‌توانیم بازی‌های دهه ۵۰ یا ۶۰ را ارائه کنیم. زمین باید هموار باشد. تیم‌هایی که برای کسب یک امتیاز می‌آیند، بازی را تخریب می‌کنند. سازندگی کار سختی است و زمین باید صاف باشد. ما می‌خواستیم تا پایان فصل چیزی نگوییم، اما نشد.

 

هیچ برنامه ای بررسی نکرد که گل پدیده چگونه به ثمر رسید

برنامه‌های دیگری چون شب‌های فوتبالی وجود دارد که آنها هم کار خود را به خوبی انجام می‌دهند، اما اگر نود نباشد، مشکلات ما بیشتر می‌شود. نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داده است، اما با تعامل بیشتر می‌توان مشکلات را برطرف کرد. عادل فردوسی‌پور برای فوتبال ما زحمات کمی نکشیده است. صحنه منجر به اخراج دروازه‌بان ما در دیدار برابر پدیده از هیچ دوربینی پخش نشد. این در حالی بود که بازیکن حریف در موقعیت آفساید قرار داشت و هیچ برنامه‌ای این صحنه را پوشش نداد.

امیدوارم فردوسی پور به برنامه خوبش برگردد

امیدوارم عادل به برنامه خوب خود برگردد. او به خصوص در بحث داوری، خیلی به تیم‌های مظلوم کمک کرده است. برنامه شب‌های فوتبالی هم همین‌طور است، اما برنامه‌ها باید زیاد باشند تا رقابت ایجاد شود. امیدوارم نود را هر چه سریع‌تر روی آنتن داشته باشیم. ما در این فصل خیلی از داوری صدمه خوردیم.

امیدوارم داور جوان فردا از پس مسابقه بربیاید

علی میرغفاری داور جوانی است و من خیلی از او حضور ذهن ندارم. امیدوارم از پس بازی فردا بربیاید و فکر نکند که ما میانه جدولی هستیم. ما به خاطر آبروی‌مان بازی می‌کنیم و باید جایگاه خود را حفظ کنیم. با بچه‌ها حرف زدم که روی مسائل فنی تمرکز کنند که اگر رفتنی هستیم، با پایان خوش از پارس جنوبی برویم.

ادامه همکاری با پارس با این شرایط امکان پذیر نیست

دوست ندارم درباره فصل آینده صحبت کنم، اما ادامه همکاری با این شرایط امکان‌پذیر نیست. خیلی سختی کشیدیم و فکر می‌کردیم هر چه می‌گذرد، مسئولان به خودشان می‌آیند، اما هیچ‌کس به فکر نیست. این زمین (ورزشگاه تختی جم) در حد لیگ دسته دوم یا سوم فوتبال ماست و برای افرادی که عین خیال‌شان نیست، متأسفم. این زمین سال گذشته یکی از سه یا چهار زمین برتر ایران بوده است، اما الان کسی از این زمین سراغی نمی‌گیرد. از مسئولان شهرستان جم گلایه دارم. شاید اگر حرفی بزنم،‌ برخی نتوانند میان مردم راه بروند.

مسئولان جم از یک زمین نباید مراقبت کنند؟

بحث مدیریت به کنار. برخی قوانین، دست مسئولان باشگاه را بسته است. می‌گوییم اصلاً منطقه ویژه اقتصادی، این تیم را به شهرستان جم هدیه  کرده است. با این شرایط مسئولان شهرستان نباید از یک زمین مراقبت کنند؟ می‌گوییم مدیریت دستش بسته است تا به ما پول بدهد. البته ما فقط با رضاییان، مدیرعامل باشگاه طرف هستیم. مسئولان شهر نباید از یک زمین چمن مراقبت کنند؟! این ظلم است. تیم را که به این شهر بخشیدند، کسی نباید برای این تیم دل بسوزاند؟

فکری به حال پارس جنوبی بکنید

فکری به حال پارس جنوبی کنید. ما می‌رویم. دوست داریم این پیشینه برای ما باقی بماند که بگوییم پارس در زمان ما به لیگ برتر آمده است. ما این تیم را دوست داریم که این صحبت‌ها را مطرح می‌کنیم. ما درخواست پول نمی‌کنیم و فقط می‌گوییم به داد تیم برسید. اگر از اول فروردین در این زمین بذر می‌پاشیدند، چمن اصلاح می‌شد. ما چگونه با این ساختارها در اینجا تمرین کنیم؟


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.