ادامه مشکلا مالی در پارس جنوبی جم/ پیام بازیکنان به هواداران:بعد از بازی با سپیدرود هر اتفاقی افتاد عواقبش با مسئولان باشگاه و استان است!

شناسه خبر: 18694
تاریخ انتشار: 29 فروردین 1398

مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در سومین سال حضورش در لیگ برتر ابعاد جدیدتری گرفته است.

 

به گزارش فوتبال بوشهر بازیکنان این تیم در اقدامی مشترک با انتشار یک پست در صفحات اینستاگرام خود ضمن گلایه شدید از مسئولان باشگاه و البته استان بوشهر ،شرایط سخت خود را با طرفداران پر شور پارس جنوبی جم در میان گذاشته اند.

 

تیم پارس جنوبی جم از ابتدای فصل جاری لیگ برتر مشکلات مالی متعددی را تجربه کرده است. آنها که در ابتدای فصل حدود۱۲ بازیکن اصلی خود را از دست دادند، با جذب نفرات جوان و چند بازیکن باتجربه توانستند نتایج خوبی کسب کنند و در نیمه بالای جدول رده بندی لیگ برتر قرار داشته باشند.

 

با وجود این عملکرد خوب از سوی تیم تحت هدایت مهدی تارتار اما مشکلات مالی یکی از موانع اصلی بر سر راه پارس جنوبی بوده است. نماینده جم در لیگ برتر با اینکه مالکیتش متعلق به منطقه ویژه پارس جنوبی است، به دلایل قوانین موجود در وزارت نفت و مصوبه مجلس نمی تواند از امکانات این وزارتخانه عریض و طویل استفاده کند و شرکت های خصوصی ای که در گذشته به این تیم کمک می کردند هم امسال به وعده هایشان عمل نکردند.
در حالی که فقط ۵ مسابقه تا پایان فصل جاری لیگ برتر باقی مانده، اعضای تیم پارس جنوبی فقط ۳۵ درصد از مبالغ قراردادهایشان را دریافت کردند و این باشگاه بدهی های زیادی نیز دارد.
از این رو چهارشنبه شب بازیکنان پارس جنوبی جم در پست مشترک اینستاگرامی گلایه های تندی را مطرح و اعلام کردند در بازی با سپیدرود به عشق هواداران با تمام وجود ظاهر می شوند و بعد از این مسابقه اگر مشکلات مالی حل نشود، تصمیماتی می گیرند که عواقبش به عهده مسئولان استانی و شهرستان جم خواهد بود.

بازیکنان پارس جنوبی در اینستاگرام خود نوشته اند:
«با سلام خدمت هواداران فهیم و دوست داشتنی تیم پارس جنوبى جم. ما بازیکنان، کادر فنى، کادر پزشکى و تدارکات تیم تا این لحظه از هیچ تلاشى براى خوشحال کردن شما و موفقیت تیم دریغ نکردیم و همیشه با تمام توان در تمرینات و مسابقات شرکت کردیم تا بتوانیم لحظه اى دل شما عزیزان را شاد کنیم، ولى متاسفانه علیرغم قول‌هاى مکررى که مسئولان شهر جم و باشگاه دادن تا این لحظه هیچکدام محقق نشده از این رو بازیکنان با تمام توان در بازى با سپیدرود به خاطر شما هواداران شرکت می کنیم و بعد از بازى با سپیدرود هر اتفاقى افتاد عواقبش متوجه مسئولان باشگاه و استان است. چون فوتبال حرفه ى ما است و تنها درآمد ما از این شغل تامین می شود. تا امروز کمترین دریافتى در بین ١۶ تیم لیگ برتر در این فصل را داشتیم و با توجه به پتانسیل های موجود در منطقه هیچ عزمى براى موفقیت تیم دیده نمی شود. دیگر کارد به استخوانمان رسیده، با آرزوى موفقیت در بازى با سپیدرود . یا على».

گفته می شود تا کنون حدود ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده و روزنه امیدی برای پرداخت مابقی بدهی ها نیست.از طرفی تنها نماینده استان بوشهر در لیگ برتر نقش مهمی در تعیین قهرمان لیگ برتر دارد و جدال زردهای جنوبی با تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته آتی می تواند سرنوشت لیگ را عوض کند.

 

پارس جنوبی جم در حالی با مهدی تارتار سه فصل خوب را در لیگ برتر تجربه کرد که حالا در پایان سال سوم وضعیت بغرنجی را تجربه میکند و بازیکنان نگران مطالبات خود هستند.

 

باید دید بعد از پایان بازی مقابل سپیدرود رشت این تصمیم بازیکنان به چه شکلی عملی خواهد شد و آیا در استان بوشهر و منطقه ویژه انرژی پارس کسی به داد بازیکنان خواهد رسید؟

 

 

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.