پیشنهاد باشگاه کویتی به قائدی،این بوشهری لژیونر می شود؟

شناسه خبر: 19472
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1398

یک باشگاه کویتی با این ذهنیت که قرارداد مهدی قائدی با استقلال تمام شده است با مدیر برنامه های این بازیکن وارد مذاکره شده است.

بعد از رفع تعلیق فوتبال کویت از سوی فیفا باشگاه های این کشور در تلاش هستند با جذب بازیکنان خوب خارجی عقب ماندگی سال های اخیر را جبران کنند. این تلاش در همه سطوح فوتبال و حتی فوتسال کویت دیده می شود، بطوریکه تیم ملی فوتسال بانوان کویت هم شهرزاد مظفر سرمربی تیم ملی فوتسال ایران را به خدمت گرفت. مربی ای که در آخرین آزمون قهرمانی را برای فوتسال بانوان ایران به ارمغان آورد.

 

مهدی قائدی که دو فصل پیش از ایرانجوان بوشهر به استقلال تهران آمد یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد و جدایی او از جمع آبی ها باید منوط به رضایت باشگاه باشد. از اینرو مدیر برنامه های این بازیکن از باشگاه کویتی خواسته نامه درخواست خود مبنی بر جذب مهدی قائدی را به باشگاه استقلال بفرستد تا این باشگاه نظر خود را در مورد این همکاری اعلام کند.

 

جالب اینکه میزان پیشنهاد مالی باشگاه کویتی هم به مهدی قائدی مشخص است. ۲۰۰ هزار دلار برای یک فصل. این اتفاق درحالی رخ داده است که با حضور فرهاد مجیدی در راس کادر فنی تیم استقلال بازی مهدی قائدی پر رنگ تر شده و او به ترکیب ثابت تیم برگشته است. مهدی در دو بازی اخیر استقلال در ترکیب ثابت تیم به میدان آمد که در بازی با صنعت نفت پاس گل او به روح الله باقری می توانست سه امتیاز ارزشمند برای استقلال به ارمغان بیاورد که داور به اشتباه این گل را قبول نکرد. هم چنین در بازی با سپیدرود رشت مهدی قائدی یک گل زد و یک پنالتی گرفت که البته ضربه پنالتی را وریا غفوری هدر داد.

 

ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.