کنایه رئیس هیات فوتبال شهرستان جم:مردم دوست دارند تیمی که به اسم شهرشان در لیگ برتر بازی می‌کند در جم باشد و مثل یک تیم پایتخت‌نشین عمل نکند!اعضای هیئت مدیره باشگاه پارس‌جنوبی جم تمایلی برای حل مشکلات تیم فوتبال پارس جم ندارند

شناسه خبر: 19543
تاریخ انتشار: 03 خرداد 1398

عضو هیئت مدیره باشگاه پارس جنوبی گفت:هیئت مدیره باشگاه پارس جنوبی نیاز به تغییرات اساسی دارد.

محمد اسدی با اشاره به وضعیت فعلی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت: دومین فصل حضور تیم پارس‌جنوبی جم در لیگ برتر با قرار گرفتن در جایگاه دوازدهم جدول به پایان رسید و این نتیجه در حالی رقم خورد که در طول فصل با حواشی زیادی روبرو بودیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پارس‌جنوبی جم با بیان اینکه مشکلات مالی یکی از بزرگترین موانع نتیجه گیری پارس جنوبی در لیگ هجدهم بود، افزود: عدم‌پرداخت به‌موقع مطالبات بازیکنان و کادرفنی و بدهی‌های گذشته باشگاه باعث شد که پارس‌جم علی‌رغم درخشش قابل قبولی که در فصل گذشته داشت، نتواند انتظارات را در این فصل برآورده کند.

وی خواستار تشکیل جلسه هیئت مدیره باشگاه طی روزها آینده شد و خاطرنشان کرد: از زمانی که وارد هیئت مدیره باشگاه شدم به دنبال برگزاری نشستی با حضور همه اعضای هیئت مدیره بودم که متأسفانه موفق نشدم و تنها راه ارتباطی من با مدیرعامل باشگاه بود و معتقدم برای رفع مشکلات پارس جم نیازمند برگزاری جلسات هم‌اندیشی با حضور اکثرت اعضا بود که این مهم رخ نداد.

اسدی با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد اعضای هیئت مدیره باشگاه پارس‌جنوبی جم تمایلی برای حل مشکلات تیم فوتبال پارس جم ندارند، گفت: مدیرعامل جدید منطقه ویژه باید به‌دنبال ایجاد تغییرات اساسی در بدنه هیئت مدیره باشد و از نیروهای توانمند در سطح استان بوشهر بالاخص جنوب استان بهره ببرد، چرا که درک بهتری از شرایط منطقه خواهند داشت.

عضو هیئت مدیره باشگاه پارس جنوبی خاطرنشان کرد: خطیب، سرپرست تیم فوتبال پارس جم یکی از نیروهای دلسوز است و یقینا مدیرعامل باشگاه با استعفای وی موافقت نخواهد کرد و تمام تلاش خود را می‌کنیم که از ظرفیت این نیروی بومی توانمند برای فصل آینده نیز بهره ببریم.

وی با تأکید بر حفظ شاکله اصلی تیم و تقویت آن برای فصل آینده لیگ برتر افزود : زمان زیادی به فصل نقل و انتقلات و شروع فصل جدید لیگ برتر نمانده است و باید از اکنون به فکر تامین زیرساخت‌های لازم همچون ترمیم چمن اصلی ورزشگاه تختی، راه‌اندازی چمن‌مصنوعی زمین بزرگ، ترمیم چمن شهدا و … باشیم.

اسدی با بیان اینکه حضور تیم فوتبال پارس‌جنوبی در شهر جم به عنوان یکی از خواسته‌های مهم هواداران می‌باشد، افزود: حضور تیم فوتبال پارس در شهر جم باعث کاهش هزینه‌های جانبی خواهد شد و مردم دوست دارند تیمی که به اسم شهرشان در لیگ برتر بازی می‌کند در جم باشد و مثل یک تیم پایتخت‌نشین عمل نکند.

وی گفت: قطعا با راه‌اندازی زمین چمن تمرین مناسب توسط سازمان منطقه ویژه پارس و اداره کل ورزش و جوانان استان در جم، مهم‌ترین عامل حضور تیم در تهران رفع خواهد شد و با راه‌اندازی هتل شهرداری جم در آینده نزدیک دیگر مشکلی برای برگزاری تمرینات تیم پارس و میزبانی از تیم‌های لیگ برتر در شهرستان نخواهیم داشت.

عضو هیئت مدیره باشگاه پارس جنوبی از نگاه ویژه خود به تقویت رده‌های پایه باشگاه پارس جنوبی خبر داد و افزود: امیدوارم مسؤولین استانی هرچه زودتر به فکر رفع مشکلات این تیم پرهوادار استان باشند، تا این تیم سال‌ها در لیگ برتر حضور داشته باشد چرا که نوجوانان و جوانان جمی چشم انتظارند تا در آینده نزدیک برای تیم فوتبال شهر خود بازی کنند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.