آخرین خبرها از اردوی شاهین شهرداری:علی نعمتی تمدید کرد،احتمال حضور بازیکن سابق فولاد،شهید مهدوی ورزشگاه اول شاهین در لیگ برتر

شناسه خبر: 20140
تاریخ انتشار: 12 تیر 1398

علی نعمتی دروازبان گلستانی دو فصل اخیر شاهین شهرداری بوشهر قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد.

به گزارش فوتبال بوشهر نعمتی که از زمان حضور در لیگ دسته دوم با نظر حمید کللی فرد به شاهین شهرداری پیوست و همواره یک گلر مورد اطمینان برای شاهینی ها بود برای سومین فصل پیاپی در بوشهر ماندگار شد.

گفته می شود شاید پیشنها دخسوس برای شاهینی ها سنگین باشد و ویسی در گرجستان به دنبال یافتن یک گلر و یک مدافع آخر باشد.از طرفی خبر می رسد یک بازیکن سابق فولاد خوزستان نیز در لیست شاهینی ها قرار دارد و شاید در اردو حضور  پیدا کند.این بازیکن سالهای طلایی را با فولاد تجربه کرد اما در دو فصل اخیر شرایط مطلوبی را سپری نکرده است!

در ادامه گزارش باید اضافه کرد که روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری خبر داد: بعدازظهر روز سه شنبه ۱۱ تیرماه جلسه هیات مدیره باشگاه برگزار و مصوبات زیر حاصل این جلسه بوده است :

در ابتدای جلسه سرپرست باشگاه گزارشی از عملکرد در نقل و انتقالات بازیکنان و کادر فنی را ارائه داد.

برای راه اندازی آکادمی باشگاه که مجوز آن سال گذشته اخذ شده بود و همچنین هزینه های تیمهای پایه بودجه پیشنهادی به مبلغ یک میلیارد تومان تصویب شد.

اساسنامه باشگاه که با تغییراتی به صحن شورا ارسال شده بود ، برای ادامه روند اداری و اجرایی لازم است که توسط شورا به کمیته تطبیق فرمانداری ارسال و پیگبری شود ، زیرا که این مهم یکی از الزامات اخذ مجوز حرفه ای باشگاه از سوی سازمان لیگ به شمار می رود.

پیشنهاد مسعود پالیزدان به عنوان رئیس آکادمی مطرح شد که با اکثریت آراء به تصویب رسید.

ورزشگاه شهید مهدوی به عنوان ورزشگاه اول و همچنین ورزشگاه شهید بهشتی به عنوان ورزشگاه دوم تعیین شد.

در جلسه که با حضور نمایندگان سازمان لیگ ، مدیر کل اداره ورزش و جوانان ، رئیس و اعضای هیات فوتبال استان برگزار شد ، مقرر شد تغییر ساختار رختکن ها ، نصب دوربین های مدار بسته و گیت های الکترونیکی ورزشگاه توسط اداره ورزش و جوانان و فروش بلیط الکترونیکی توسط باشگاه شاهین شهرداری انجام شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.