کمالوند: به نفرات اصلی در حذفی استراحت می‌دهیم

شناسه خبر: 22200
تاریخ انتشار: 07 مهر 1398

سرمربی پارس جنوبی جم اعلام کرد به تعداد زیادی از نفرات اصلی تیمش مقابل ذوب آهن استراحت می دهد.

و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، شاگردان فراز کمالوند عصر روز دوشنبه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی میزبان ذوب آهن اصفهان هستند. در این مسابقه سرمربی پارس جنوبی همانطور که در نشست خبری بعد از دیدار با نساجی اعلام کرده بود، قصد دارد به برخی بازیکنانش استراحت بدهد و از نفرات جوان تر استفاده کند.

فراز کمالوند در این باره گفت: با توجه به فاصله زمانی اندک میان بازی قبلی لیگ برتر و جام حذفی و از آن طرف دیدار با ذوب آهن و مسابقه بعدی ما در لیگ برتر مقابل تراکتور تصمیم گرفتیم به تعداد زیادی از بازیکنان اصلی مان در مسابقه فردا استراحت بدهیم.

سرمربی پارس جنوبی تاکید کرد: ۷ یا ۸ نفر از بازیکنانی که در مسابقات قبلی فیکس بودند، مقابل ذوب آهن در ترکیب قرار نمی گیرند تا فرصت را در اختیار بازیکنان جوان تر و نفراتی که کمتر در ترکیب تیم حضور داشتند می دهیم. این بازیکنان نیز باید بتوانند خود را نشان بدهند و دیدار با ذوب آهن در جام حذفی زمان مناسبی برای بازی دادن به چنین بازیکنانی است.

گفتنی است؛ پارس جنوبی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۷:۱۵ روز دوشنبه در ورزشگاه تختی جم میزبان ذوب آهن اصفهان است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.