با گلزنی معصومی زاده،پیروزی تیم فوتبال ساحلی ایران مقابل عمان

شناسه خبر: 22467
تاریخ انتشار: 15 مهر 1398

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دومین دیدار دوستانه خود برابر عمان به پیروزی رسید.

تیم ملی فوتبال ساحلی در دومین بازی از اردوی تدارکاتی خود در عمان از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت محلی به مصاف عمان رفت و این دیدار با نتیجه ۶ بر ۳ به سود ایران به پایان رسید.

در وقت نخست ایران ملی‌پوشان کشورمان با دو گل محمد معصومی‌زاده و محمد مرادی از حریف پیش افتادند، اما عمانی‌ها موفق به جبران نتیجه شدند و یک پنالتی اعلام شده به نفع کشورمان نیز به گل تبدیل نشد تا وقت نخست با نتیجه تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

وقت دوم بازی با حملات ساحلی‌بازان کشورمان پیگری شد و امیرحسین اکبری، پیمان حسینی و محمد معصومی‌زاده موفق به گلزنی شدند. البته یک گل توسط بازیکنان عمان وارد دروازه ایران شد.

 

وقت سوم مسابقه با گل زود هنگام محمد احمدزاده همراه شد. در ادامه یک پنالتی برای عمان اعلام شد که با واکنش بسیار خوب بهزادپور توپ دفع شد. در ادامه عمانی‌ها فشار زیادی روی دروازه ایران ایجاد کردند و یک پنالتی دیگر از سوی داور برای میزبان گرفته شد، اما بازهم توسط حمید بهزادپور توپ مهار شد و نتیجه ۶ بر ۳ به سود شاگردان هاشم‌پور به پایان رسید.

 

محمد مرادی در وقت اول بازی به دلیل خطای تیم حریف جهت مداوا از زمین مسابقه خارج شد.

سیدعلی موسوی زاده رایزن فرهنگی سفارت ایران در عمان، الحارثی رئیس اداره تیم‌های ملی عمان و البلوشی معاون فدراسیون فوتبال عمان این دیدار را از نزدیک دنبال کردند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.