آقای گل آبی ها از بوشهر آمد/ قائدی؛ حالا شماره ۱۰ برازنده توست

شناسه خبر: 23661
تاریخ انتشار: 04 آذر 1398

مهدی قائدی ستاره ۲۰ ساله و بوشهری استقلال در بازی این تیم مقابل نساجی مازندران یک گل زد و یک پاس گل نیز ارسال کرد تا تعداد گلهایش در این فصل به عدد ۵ برسد.مهاجم شماره ۱۰ استقلال با گلزنی در بازی با نساجی هم به عنوان بهترین گلزن آبی ها نام خود را مطرح کرد و هم نشان داد که لیاقت پیراهنی که می پوشد را دارد.

ابتدای فصل زمانی که مشخص شد مهدی قائدی برای لیگ نوزدهم پیراهن شماره ۱۰ را برتن می کند، پیشکسوتان این تیم انتقادها را از این بازیکن بوشهری شروع کردند، چرا؟ چون این بازیکن در دو فصل قبل که در استقلال بازی می کرد هرگز نتوانسته بود نمایش درخشانی در ترکیب آبی ها داشته باشد و حاشیه های پی در پی این بازیکن را از فرم ایده آل حسابی دور کرده بود.

 

اما استراماچونی زمانی که هدایت استقلال برعهده گرفت به وقت  زیادی نیاز نداشت تا استعداد ناب مهدی قائدی را تشخیص بدهد، جایی که او خیلی زود این بازیکن را به ترکیب ثابت تیمش آورد تا در کنار دیاباته ترسناک ترین خط حمله لیگ نوزدهم را تشکیل بدهند.

هرچند مهدی قائدی در بازی هایی که برای استقلال به میدان رفته در پست مهاجم دوم یا سایه بازی کرده است اما گل او در بازی امروز برابر نساجی او را به بهترین گلزن استقلال و البته دومین گلزن برتر لیگ نوزدهم تبدیل کرده است و حالا این بازیکن می تواند در بازی های بعدی برای رسیدن به صدر جدول گلزنان لیگ برتر رقابت کند.

 

 

 

قائدی در تمام بازی هایی که برای استقلال بازی می کند نمایش موثری در ترکیب تیمش داشته و او در کنار گل هایی که می زند بارها با تکنیک ناب خود خط دفاع حریف را به هم ریخته است که حاصل آن ارسال دو پاس گل است که یکی را در بازی با تراکتورسازی به شیخ دیاباته داد و یکی را هم امروز در بازی با نساجی برای علی کریمی ارسال کرد.

 

 

 

 

 

عملکرد مهدی قائدی در این فصل طوری بوده که حالا کسانی که باشگاه را بابت دادن شماره ۱۰ به این بازیکن سرزنش می کردند، این بازیکن را تحسین می کنند که چطور توانسته از شرایط سخت عبور کند و به یکی از ستاره های بدون جانشین استقلال تبدیل شود.

آنچه مسلم است این روزها مهدی قائدی در کنار بازیکنانی مثل دیاباته و فرشید اسماعیلی هسته اصلی خط آتش استقلال را تشکیل می دهد و استراماچونی برای رسیدن به موفقیت های بزرگتر روی درخشش این بازیکن حساب ویژه ای باز کرده است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.