جم رتبه مربی پارس جنوبی جم:داوران به رنگ پیراهن تیم‌ها دقت می‌کنند/ توپی که اوت بود برای پرسپولیس گل شد

شناسه خبر: 24199
تاریخ انتشار: 28 آذر 1398

 

عرفان جم رتبه سرمربی تیم پارس جنوبی بعد از بازی با پرسپولیس در نشست خبری در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. از بازیکنانم تشکر کردم و دست آنها را می بوسم. امروز منظم و جذاب بازی کردیم. از نظر فنی خیلی کاری نکردیم اما روی مسائل روحی بازیکنان کار کردیم. ما مقابل پرسپولیس خوب بازی کردیم اما مقابل تیم داوری خوب نبودیم.

وی ادامه داد: ما امروز راه‌های گلزنی پرسپولیس را بسته بودیم اما به جرات می‌گویم  که باید برای ما اوت می‌گرفتند اما   توپی که برای ما بود  را به پرسپولیس دادند و همان توپ تبدیل به گل شد. ما امسال مشکلات زیادی داریم اما اشتباهات داوری ما را واقعا ناراحت می‌ کند. به نظر من داوران به رنگ پیراهن تیم‌ها دقت می‌کنند و کمیته داوران باید به این مسائل توجه کند.  شاید این داور  محروم یا توبیخ شود اما ضرر امتیازی ما بر نمی‌گردد. امیدوارم که دیگر شاهد این چنین مسائلی نباشیم.

وی درمورد داوری بازی افزود: ما توقع نداریم که داوران به سود ما سوت بزنند اما انتظار داریم عدالت را رعایت کنند  و من دست آنها را می‌بوسم. ما هیچ توقع زیادی نداریم و فقط می‌خواهیم عدالت رعایت شود.

سر مربی موقت پارس جنوبی درخصوص وضعیت کمالوند هم افزود: آقای کمالوند استاد من است و ما امروز راه او را ادامه دادیم. امیدوارم او هر جا هست موفق باشد و دوباره به پارس جنوبی برگردد.

جم رتبه درخصوص بازی بعدی پارس جنوبی با پیکان که در جم برگزار می‌شود، عنوان کرد:  امیدوارم بتوانیم با انجام یک بازی خوب سه امتیاز این دیدار را بگیریم چرا که یک بازی خانگی برای ما خواهد بود. امیدوار م با برد بتوانیم نیم فصل را تمام کنیم و شرایط بهتری در جدول داشته باشیم.

سرمربی موقت پارس جنوبی در مورد تعویض محمد نوری تصریح کرد: من با او صحبت کردم و گفتم که در زمین بماند اما او گفته خسته شده و بهتر است یک بازیکن جوان به بازی بیاید اما متاسفانه بعد از تعویض او گل خوردیم.

وی درباره وضعیت کاخا شوویلی خاطر نشان کرد: او به دلیل مصدومیت شاید سه ماه از ترکیب تیم دور باشد و امروز به دلیل کمبود بازیکن یک بازیکن غیرتخصصی را به جای او در ترکیب گذاشتیم. تا زمان اخراج باتیستا خوب بودیم اما اخراج او نظم ما را به هم ریخت. انصافا امروز هافبک دفاعی‌های ما خوب کار کردند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.