چراغی سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم:پیش از دیدار مقابل پیکان ۲۰درصد قرارداد بازیکنان پرداخت می شود،منتظریم ببینیم مرادی و موسوی (مدیرعامل باشگاه پارس و مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی) چه تصمیمی می‌گیرند،

شناسه خبر: 24275
تاریخ انتشار: 30 آذر 1398

 

ایوب چراغی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بچه‌ها در این مسابقه خیلی زحمت کشیدند. با اینکه ما سرمربی نداشتیم و بازیکنان از لحاظ روحی و روانی وضعیت خیلی خوبی نداشتند، خوب بازی کردند. ما ۹۴ دقیقه مقابل پرسپولیس بازی خوبی ارائه کردیم، اما بچه‌ها تمرکز لازم را نداشتند. به تیم پرسپولیس بابت این پیروزی تبریک می‌گویم.

وی درباره اعتراض اعضای تیم پارس جنوبی به قضاوت علی صفایی، داور مسابقه تصریح کرد: صفایی داور جوان و خیلی خوبی است، اما در بسیاری از صحنه‌ها عملکرد خوبی نداشت. ما در دیدارهای قبلی خیلی از اشتباهات داوری ضرر کردیم، اما انتظار داشتیم در این مسابقه شاهد قضاوت داورانی باشیم که تجربه کافی را داشته باشند و با توجه به بحرانی که داریم، باری به بارهای ما اضافه نشود.

سرپرست تیم پارس جنوبی درباره انتخاب سرمربی جدید جمی‌ها به تسنیم گفت: منتظریم ببینیم مرادی و موسوی (مدیرعامل باشگاه پارس و مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی) چه تصمیمی می‌گیرند و چه کسی سرمربی می‌شود. فعلاً در حال رایزنی با گزینه‌های مدنظر باشگاه هستیم. بچه‌ها روز سه‌شنبه به تعطیلات نیم‌فصل می‌روند و امیدوارم وقتی به تمرینات بازمی‌گردند، سرمربی جدید انتخاب شده باشد تا از این بلاتکلیفی خارج شویم. پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه بسته است و باید با همین بازیکنان به کار خود ادامه دهیم.

 

چراغی درباره اینکه برخی بازیکنان پارس جنوبی اعلام کرده‌اند در تعطیلی لیگ برتر از این تیم جدا می‌شوند، خاطرنشان کرد: پیش از دیدار مقابل پیکان، ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت می‌کنیم تا دریافتی آنها به ۵۰ درصد برسد. در رأس بازیکنان، محمد نوری کاپیتان ماست که از باشگاه خواستیم مطالبات او و گودرزی را از فصل گذشته پرداخت کنند تا این دو بزرگ‌تر تیم در پارس جنوبی بمانند.

وی درخصوص بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پارس جنوبی جم بیان کرد: مرادی به دنبال باز کردن پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه است. انجام این کار، روندی را می‌طلبد و باید پول باشد تا جلساتی با بازیکنانی که از سال گذشته طلب داشتند، برگزار کنیم و پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه باز شود.

سرپرست تیم پارس جنوبی در مورد بسته بودن حساب این باشگاه و مشکل تمرین زردپوشان برای تمرین در زمین بانک ملی تهران اظهار داشت: حساب باشگاه فعلاً مسدود است. این هفته به همراه مرادی، نشستی با طلبکاری که با شکایت خود باعث بسته شدن حساب شده، برگزار می‌کنیم تا این مشکل حل شود. ما مطالبات مدیران زمین بانک ملی تهران را پرداخت کردیم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.