ستاره بوشهری آبی ها، داماد شد+عکس

شناسه خبر: 24540
تاریخ انتشار: 09 دی 1398

 

مهدی قائدی ۲۱ ساله که از او به‌عنوان یکی از بااستعدادترین فوتبالیست‌های تاریخ ایران یاد می‌شود و در فصل جاری عملکرد درخشانی برای استقلال و تیم ملی امید ارائه کرده، امشب با برگزاری مراسم بی‌سر و صدایی به جرگه متاهلین پیوست.

 

او که با وجود سن کم، دو فصل قبل یکی از خبرسازترین فوتبالیست‌های ایران بود، امشب مراسم نامزدی ساده و خلوتی با حضور خانواده‌های طرفین برگزار کرد.

 

 

 

قائدی در حالی مراسم عقد خود را برگزار کرد که دو روز دیگر همراه با تیم ملی امید ایران باید برای حضور در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال فوتبال آسیا و انتخابی المپیک راهی تایلند شود.

 

ستاره تیم ملی امید و استقلال امشب مراسم نامزدی خود را برگزار کرد.

 

مهدی قائدی در شرایطی به جرگه متاهلین پیوست که بدون تردید این اتفاق می‌تواند جنبه مثبتی برای عملکرد بهتر و با روحیه‌تر او در عرصه ورزشی باشد و این ستاره فوتبال را از حواشی زیادی که بسیاری از ستاره‌های جوان در سالیان اخیر به آن دچار شدند، دور کند.

باشوی آبی‌ها که در سومین فصل حضور در استقلال بهترین شرایط فنی خود را دارد و با گل‌ها و پاس گل‌های پُر تعداد، نقش مهمی در نتیجه‌گیری این تیم و افزایش چشمگیر محبوبیت‌اش در بین تماشاگران داشته، اکنون وظیفه مهم‌تری در تیم ملی امید دارد.

 

بدون تردید یکی از امیدهای تماشاگران و جامعه فوتبال ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا، ادامه درخشش مهدی قائدی است و بسیاری از هواداران امیدوار هستند با عملکرد ستاره‌هایی همچون او، ملی پوشان امید بتوانند طلسم صعود به المپیک را بشکنند.

منبع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.