اولین اتفاق مثبت حضور یک بوشهری در تیم ملی:اردوی تیم ملی زیر ۱۳ سال ایران در جم

شناسه خبر: 24579
تاریخ انتشار: 14 دی 1398

محمد اسدی رئیس هیات فوتبال شهرستان جم که به تازگی به عنوان سرپرست تیم ملی زیر ۱۳ ایران انتخاب شده ،شرایط برپایی اردوی این تیم را در شهرستان جم برقرار کرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال جم، محمد اسدی با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی ایران در شهرستان جم اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده با فدراسیون فوتبال ایران، مقرر شد اردوی تیم ملی زیر ۱۳ سال ایران در شهرستان جم برگزار شود.

اسدی با بیان اینکه اردوی انتخابی تیم ملی زیر ۱۳ سال ایران در جنوب کشور در جم برگزار می شود افزود: این اردو با شرکت بازیکنان انتخابی از استان های نیمه جنوبی کشور در شهر جم انجام می شود و از میان آنان نفرات اصلی تیم ملی انتخاب می شوند.

مدیر تیم ملی فوتبال زیر ۱۳ سال ایران افزود: در این اردو تعداد ٣١ نفر از استان های اصفهان ، بوشهر ، هرمزگان ،چهار محال بختیاری ،کهکیلویه و بویر احمد، کرمان، کیش و فارس، سیستان و بلوچستان ، ایلام و خوزستان حضور دارند.

اسدی با اشاره به پتانسیل های بالای شهرستان جم در برگزاری اردوهای تیم های ملی افزود: جم به واسطه هوای مطبوع پاییزی، امکانات رفاهی و ورزشی که در استان دارا می باشد می تواند میزبان اردوهای سایر رده های تیم ملی فوتبال باشد و امیدواریم در آینده ظرفیت های شهرستان به خوبی بهره برداری شود.

رییس هیئت فوتبال جم خاطر نشان کرد: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری یک اردوی ۴ روزه در جم در حال انجام است و از تاریخ ۱۶ دی ماه تا ۱۹ دی ماه این اردو به میزبانی شهرستان برگزار خواهد شد.

محمد اسدی در پایان افزود: برنامه های متنوعی برای بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی در این ۴ روز پیش بینی شده است و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا میزبان شایسته ای برای سرمایه های آینده تیم ملی بزرگسالان ایران باشیم./ فوتبال جم


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.