کریستیچوویچ:به آینده شاهین امیدوارم،با تمرین خوب و حمایت خدا انشاالله در لیگ می‌مانیم

شناسه خبر: 25298
تاریخ انتشار: 25 بهمن 1398

 

تیم فوتبال شاهین بوشهر با کسب سومین پیروزی پشت سر هم خود برابر ماشین سازی از قعر جدول جدا شد و در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

میشو کریستیچوویچ با حضور در نشست خبری پاسخ خبرنگارارن را داد:

 

به آینده شاهین امیدوار شدم

واقعا به آینده امیدوار شدم و برای این لحظه خوشحالم همچنین برای هواداران، سومین برد پیاپی تیم ما بود و خدا را شکر که همه باهم کار بزرگی انجام دادیم. بازی خوبی انجام دادیم البته در بخشی از بازی راضی نبودم. شانس های گلزنی هم از دست دادیم. ماشین سازی تیم خوبی است و بازیکنان با کیفیتی دارد.

 

برای دقایقی نگران بودم
خدا را شکر می‌کنم که این بازی با برد تمام شد و برای دقایقی نگران بودم. خدا هم ما را حمایت کرد و شانس هم همراه ما بود و ۱۴ روز استراحت داریم و به بازیکنان قول داده ام که سه روز تمرینات را تعطیل می‌کنم. بعد از این تعطیلات لیگ، بازی های سخت ما شروع می شود و امیدوارم کاری را که شروع کردیم به خوبی تمام کنیم و در لیگ برتر بمانیم.

 

چند بازیکن ما مصدوم بودند
صادقانه باید بگویم که شرایطی نداریم که در تمام دقایق مسابقه حریف را پرس کنیم و روی آن فشار وارد کنیم. بازیکنانی مثل مشکل پور، شریفات مصدومیت های جزیی داشتند که نتوانستند این هفته با ما خوب تمرین کنند. نمی‌خواهم مقایسه ای بین بازیکنان تیم ما و سایر تیم ها انجام شود. بازیکنانم تمام تلاش خود را می‌کنند. قبل از حضورم در این تیم دو سه مربی ایرانی فکر می‌کردند نمی‌توانند تیم را در لیگ برتر نگه دارند و ۵ بازیکن تغییر کردند و ۲ بازیکن دیگر سهمیه فیفا هم می‌توانیم بگیریم.

در سه بازی ۸ گل زده ایم
نیم فصل اول فقط ۶ گل زده بودیم اما اکنون در سه بازی ۸ گل زده داریم. امروز خوش شانس هم بودیم و بدون تلاش برد صورت نمی‌گیرد امیدوارم بازیکنانم در آینده هم همین گونه باشند و با این روش به موفقیت می‌رسیم.

 

کندی مدافعان شاهین؟

می‌توانم بگویم این فقط مشکل تیم ما نیست و تمامی تیم های ایرانی خط دفاع کند، دارند. امروز  می ترسیدیم از کرنر و اوت و ضربه ایستگاهی ضربه بخوریم می خواهم بگویم پیش از فصل باید بازیکنان خوب انتخاب کنیم و مشکل را ما می‌دانیم و اکثر تیم ها با آن درگیر هستند و تلاش می‌کنیم مشکلات را حل کنیم.

 

ماندن شاهین در لیگ برتر؟
من جادوگر نیستم و خدا می‌داند چه اتفاقی رخ خواهد داد. می‌توانم بگویم در تمرین آخر ناراحت شدم زیرا برخی بازیکنان ایرانی نخواستند صدرصد توان شان را بگذارند و این مساله من را آزار داد و با یک تمرین خوب و با نشاط و جو همدلی می‌توانیم از شرایطی هم که داریم بهتر شویم. بیشتر اوقات خوب تمرین می‌کنیم ایرانی ها خیلی در مورد خداوند و روش خدا صحبت می‌کنند ولی من فکر می‌کنم اول باید بیشترین تلاش تان را بکنید و بعد از خداوند کمک بخواهید و بگویید من همه کار را انجام دادم. برخی بازیکنان خوب تمرین نمی‌کنند و بعد می‌گویند خدا به من کمک کن. با تمرین خوب و حمایت خدا انشاالله در لیگ می‌مانیم. باید از فرامرزی هم تشکر کنم مشکل تمرین در کمپ شهرداری داریم اما اینجا زمین تمرین خوبی داریم و این خیلی مهم است. انشالله برمی‌گردیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.