باتیستا: شکست دادن تراکتور بیشتر از ۳ امتیاز ارزش داشت،پارس سقوط نمی کند

شناسه خبر: 25556
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1398

 

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از تسنیم ؛ مگنو باتیستا در مورد پیروزی تیمش برابر تراکتور تبریز اظهار داشت: این یک بازی سخت و البته مهم برای ما بود و اعتقاد من این است که شکست دادن تراکتور برای تیم ما بیشتر از سه امتیاز ارزش داشت. تراکتور جزو تیم‌های پرقدرت لیگ امسال است و بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد، ولی ما بازی خوبی برابر این تیم انجام دادیم و مهم‌تر از همه این بود که خیلی خوب تلاش کردیم و جنگیدیم. خوشحالم که در زمین خودمان سه امتیازی مهم گرفتیم.

 

وی در مورد انجام بازی‌های لیگ برتر بدون حضور تماشاگران تأکید کرد: فکر می‌کنم این موضوع بیشتر می‌تواند قابلیت‌های فنی هر تیمی را نشان دهد. خیلی از تیم‌ها بدون تماشاگر استرس کمتری دارند و برخی از تیم‌ها هم در غیاب هواداران‌شان با مشکل مواجه می‌شوند. البته جذابیت بازی‌ها در غیاب هواداران فوتبال کمتر می‌شود و امیدوارم هر چه زودتر همه چیز به شرایط عادی برگردد.

 

هافبک برزیلی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره قرار گرفتن این تیم در منطقه سقوط تصریح کرد: رقابت در پایین جدول فشرده است و هر کدام از تیم‌ها برای سقوط نکردن تلاش می‌کنند. کار سختی داریم، ولی مطمئنم که تیم ما به هیچ عنوان به لیگ دسته اول سقوط نخواهد کرد.

 

باتیستا در پاسخ به این پرسش که «کدام تیم در این فصل قهرمانی لیگ برتر خواهد شد؟»، گفت: اگر اتفاق خاص و عجیبی رخ ندهد، پرسپولیس قهرمان خواهد شد. آنها تیم خوبی دارند و در این فصل هم نتایج خوبی گرفته‌اند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.