میشو مربی کروات شاهین شهرداری پس از ترک بوشهر به سیم آخر زد:برای بازگشت به کشورم از دوستم پول قرض کردم!احترامی از باشگاه ندیدم

شناسه خبر: 25688
تاریخ انتشار: 24 اسفند 1398

میشو کریستیچویچ، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت که برای بازگشت به کشور کرواسی، مجبور شده که از دوستش پول قرض کند.

میشو کریستیچویچ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره ناراحتی خود از تعطیلی تمرینات تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به خاطر تعطیلات کرونایی اظهار داشت: پس از بازی مقابل فولاد، سه روز تمرین داشتیم و سپس باشگاه به خاطر شیوع ویروس کرونا، دو روز به تیم استراحت داد. می‌خواستم یک روز بعد تمرین و جلسه‌ای داشته باشیم، اما اعضای تیم نمی‌خواستند چنین کاری کنند و من به بازیکنان اجازه ندادم که از بوشهر خارج شوند، چون بوشهر در آن زمان در ایران منطقه‌ای امن (در شیوع کرونا) محسوب می‌شد.

«برخی بازیکنان به خانه رفته بودند و من از این موضوع عصبانی بودم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: این هفت هشت روز بازیکنان برنامه‌ای برای تمرین نداشتند. من همیشه می‌گویم که سلامتی از همه چیز مهمتر است، اما برنامه تمرینی بازیکنان به صورت انفرادی، آنها را مجبور می‌کرد که در بوشهر بمانند و کسی نمی‌توانست از این شهر خارج شود. ما مشکلاتی درباره چند بازیکن داریم. زمانی که دولت برای تمرین به ما مجوز داد، ما باید خودمان را آماده کنیم، نه اینکه زمان را از دست بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر درباره اینکه شیوع کرونا، بیش از همه به ضرر تیم‌هایی چون شاهین بود که نتایج خوبی در هفته‌های اخیر کسب کرده بودند، خاطرنشان کرد: ما نتایج فوق‌العاده‌ای کسب کردیم، اما اگر این روند را ادامه ندهیم، نمی‌توانیم در لیگ برتر بمانیم. شاهین این نتایج خوب را با تمرینات سخت به دست آورد.

کریستیچویچ با ابراز امیدواری به اینکه شاگردانش مانند سایر تیم‌ها، هر چه زودتر تمرینات‌شان را آغاز کنند، به تسنیم گفت: می‌دانیم برخی تیم‌ها تمرین می‌کردند و ما باید بیشتر از سایر تیم‌ها کار کنیم، چون شرایط ما نسبت به سایر باشگاه‌ها بدتر است. بدون تمرین و نیز با نبود انضباط در همه بخش‌های باشگاه، ممکن است شرایط بدی پیدا کنیم.

 

وی با گلایه از عدم پرداخت مطالباتش توسط باشگاه شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: باشگاه هنوز پولی به من نداده و قسط سوم قراردادم را پرداخت نکرده است. برای گرفتن بلیت سفر به کرواسی و برای بازگشت به خانه‌ام پس از پنج ماه، از دوستم پول گرفتم که این خیلی بد بود. باشگاه به من احترامی نمی‌گذارد و این خیلی بدتر است.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در ادامه افزود: من احساس خوبی در بوشهر دارم، اما افراد باشگاه باید به من کمک کنند. من اینجا غریبه هستم و به کمک نیاز دارم. در قراردادم چهار بلیت رفت و برگشت دارم و پس از پنج ماه، می‌خواستم به خانه بروم. آنها پولی به من ندادند، برایم بلیت نگرفتند و از این بابت، ناراحت و عصبی هستم.

کریستیچویچ در این باره که آیا بازیکنانش را به خاطر سرپیچی از دستوراتش جریمه می‌کند یا خیر، اظهار داشت: من به بازیکنی اجازه ندادم از بوشهر خارج شود و هر کسی که چنین کاری کرد، این کار با مسئولیت خودش انجام شده است. این مشکل مدیریت است و من تاکنون بازیکنی را جریمه نکرده‌ام.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.