ایزدپناه سرپرست شاهین : پیشنهاد ما تعطیلی لیگ برتر است

شناسه خبر: 25804
تاریخ انتشار: 01 اردیبهشت 1399

سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: پیشنهاد ما تعطیلی لیگ برتر و آغاز مجدد در فصل آینده با ۱۸ تیم است.

و به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ، ایزدپناه در گفتگویی در خصوص سرنوشت رقابتهای لیگ برتر اظهار داشت : با توجه به شرایط ایجاد شده و شیوع بیماری کرونا در کشور نظر مسئولان باشگاه شاهین شهرداری بوشهر بر سلامتی مردم و ورزشکاران است و تعطیلی لیگ در این فصل و برگزاری مجدد لیگ آینده با ۱۶ تیم فعلی و یا ۱۸ تیم پیشنهاد مدیریت و مسئولان باشگاه می‌باشد. اما در صورت برگزاری مسابقات هم هراسی نداریم و با قدرت رقابت‌ها را ادامه خواهیم داد.

 

سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر اذعان داشت : به هرحال علیرغم پیشنهادی که داریم ما هم مثل مجموعه فوتبال کشور تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین مسئولان محترم سازمان لیگ هستیم و بر اساس ابلاغیه های صادر شده برنامه ریزی خواهیم کرد.

 

ایزدپناه در خصوص شرایط تیم شاهین شهرداری بوشهر نیز گفت: با توجه به اظهارات مسئولان سازمان لیگ و احتمال برگزاری رقابتهای لیگ برتر در صورت مساعد شدن شرایط، طی تماس تلفنی که با آقای میشو کریستیچوویچ داشتیم ایشان برنامه تمرینی ۳ هفته ای خود را ارائه داده که یکی درخواست‌ها برپایی اردویی برای آمادگی بیشتر تیم می‌باشد تا بتواند بازیکنان را بیشتر تحت نظر داشته باشد.

 

وی در پایان افزود: امیدوارم با زحمات کادر درمانی و پزشکی کشور و همکاری مردم هر چه زودتر با ریشه کنی بیماری کرونا، سلامتی و نشاط به جامعه برگردد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.