دانشگر مدافع برازجانی استقلال: تنگی نفس دارم و در قرنطینه هستم

شناسه خبر: 26298
تاریخ انتشار: 16 تیر 1399

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: یکی از بازیکنان فولاد به بچه‌های تیم ما زنگ زد و مدعی شد ۲ بار در این مدت کرونا گرفته‌ و در آخر هم تاکید کرد نگران نباشید چیزی نمی‌شود.

محمد دانشگر در گفت‌و‌گو با  فارس، در خصوص ابتلایش به ویروس کرونا و اتفاقاتی که بعد از مثبت اعلام شدن تست برخی از بازیکنان این تیم رخ داده صحبت‌های زیر را انجام داد.

 

 اوضاع و احوالت چطور است.کرونا اذیتت نکرده؟

 

بد نیستم. کمی مواقع خواب تنگی نفس دارم و آن زمان‌ها اذیت می شوم.چند روز پیش هم تب و لرز داشتم و خودم حس کردم اتفاقی افتاده است.

 

 از چه زمان وارد قرنطینه شدی؟

 

همان روزی که جواب تست‌ها ما مثبت اعلام شد به خانه آمدم و دیگر بیرون نرفتم. از بس حوصله‌ام سر رفته در خانه وزنه می‌زنم! فقط خانواده‌ام خیلی نگران شده‌اند.

 

با آنها که در تماس نیستی؟

 

خوشبختانه نه! آنها در شهر خودمان هستند ولی در این چند روز ۲۰۰ بار تماس گرفته‌اند. پدر و مادرم خیلی نگران هستند و مرتب زنگ می‌زنند. هر چه به آنها می‌گویم حالم خوب است حرفم را باور نمی‌کنند.چون ما را نمی‌بینند فکر می‌کنند الان وضعیت خوبی ندارم. دو روز پیش آنقدر تماس گرفتند خودم فکر کردم تب مالت گرفتم!

 

از بقیه بچه‌های تیمتان خبر داری؟

 

کم و بیش با آنها در تماس هستم. آنها هم در خانه قرنطینه هستند.

 

نرفتن استقلال به جم در غیاب بازیکنانی که کرونا گرفتند سر و صدای زیادی به پا کرد.حتی عده‌ای گفتند بازیکنان استقلال کرونا نگرفته‌اند و از قصد به جم نرفتند.

 

آنهایی که این حرف‌ها را زدند و گفتند ما دروغ گفتیم باید وجدان داشته باشند که ندارند. داشتن وجدان بد چیزی نیست. مگر ما خانواده نداریم که به دروغ بگوییم کرونا گرفته‌ایم؟ شاید خیلی‌ها برای اهدافشان از این کارها انجام بدهند ولی ما از این کارها بلد نیستیم. شما فکر کردید استقلال از پارس جنوبی می‌ترسد؟ بعد از بازی با سایپا در اینستاگرامم نوشتم که مثل کوه پشت سرمربی تیممان هستیم و قرار بود در بازی با پارس جنوبی تمام توانمان را بگذاریم.اینکه یک ویروس در بدن بازیکنان استقلال افتاده نباید دلیلی باشد که یک عده بگویند ما ترسیده‌ایم. اگر می‌خواستیم از این شلوغ کاری‌ها کنیم چرا ۲۵ بازیکن تیم و کادر فنی به فرودگاه رفتند؟ خود من شبها موقع خوب مشکل دارم. بقیه هم همینطور.

 

با بازیکنان دیگر که صحبت کردی علائمی نداشتند؟

 

یکسری از بچه‌ها حس بویایی خود را از دست داده‌اند. خود من چند روز پیش تب و لرز داشتم.

 

خیلی‌ها می‌گویند شما در اهواز کرونا گرفته‌اید. در همان پرواز رفت به اهواز…

 

شک نکنید در آنجا گرفته‌ایم. شنیدم یکی از بازیکنان فولاد ۲ بار تست داده و هر ۲ بار تست او مثبت بوده.حتی یکی از آنها به بچه‌های تیم ما زنگ زد که من ۲ بار در این مدت کرونا گرفته‌ام ولی نگران نباشید چیزی نمی‌شود!

 

واقعا؟

 

وقتی چنین مسائلی می‌شنوم با خود می‌گویم یعنی جان انسان‌ها ارزشی ندارد؟ اینکه فقط لیگ برگزار شود چه ارزشی دارد؟ ما بازیکن هستیم ولی مثل برده‌ها به ما نگاه می‌کنند! ظاهرا هر اتفاقی بیفتد اصلا مهم نیست. وقتی بازیکنی کرونا دارد و اعلام نمی‌کند و به زمین می‌رود یعنی با جان ۲۱  بازیکن درون زمین بازی می‌کند. چطور می‌شود فولادی‌ها در عرض ۳ روز تست ۱۱ بازیکن تیمشان مثبت اعلام شود؟ حتما چیزی بوده که تستشان مثبت اعلام شده. اگر فیفا این مسائل را بشنود هنگ می‌کند!

 

با این شرایط شنیده‌ایم قرار است از شما تست دوباره بگیرند…

 

بله قرار است بگیرند. ۱۰ بار دیگر هم لازم باشد تست می‌دهم ولی یکی به من بگوید چرا بازیکنی که کرونا دارد باید جلوی استقلال بازی کند؟مگر ما انسان نیستیم؟ چطور ما قبل از بازی با پارس جنوبی اعلام خطر کردیم و گفتیم که ممکن است تیم حریف از ما کرونا بگیرد؟ ما کار انسانی کردیم وگرنه اگر به جم می‌رفتیم یک تیم دیگر را به خطر می‌انداختیم.

 

با این شرایط کِی از قرنطینه خارج می‌شوید؟

 

فعلا که تازه وارد قرنطینه شده‌ایم. تا ببینیم چه می‌شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.