مهدی تارتار پیش از جدال مقابل سایپا:نباید انتظارات از ما بالا برود!

شناسه خبر: 2833
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1396

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر گفت: طبیعتا مقابل تیم علی دایی بازی کردن، آن هم بعد از یکی دو هفته نتیجه نگرفتن تیم سایپا، کار را برای ما سخت می کند. مطمئنا تیم سایپا تغییراتی در این بازی خواهد داشت و با انگیزه مضاعف وارد میدان می شود. ما این چالش را دوست داریم و می خواهیم با یک بازی خوب و هدفمند سه امتیاز بازی را بگیریم. تیم سایپا کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد و مطمئنا کار سختی برابر آنها داریم.

‎وی در پاسخ به این سوال که آیا تمیش روند خوبش را حفظ می کند، بیان کرد: ما دوست داریم این روند را ادامه دهیم حالا اینکه تا کجا می توانیم این روند را ادامه دهیم به خواست خدا بستگی دارد. باید همه ما زحمت بکشیم. مدیریت ما مثل کوه پشت ما بوده و از ما حمایت کرده است. انتظارات نباید از ما بالا برود چون هدف ما ماندن در لیگ بود؛ ولی تلاش خودمان را می کنیم.

‎سرمربی پارس جنوبی جم درباره وضعیت مصدومان تیمش گفت: فرشاد محمدی فردا نیست. امیدواریم مصدومانمان به بازی فردا برسند. درباره اومانیا هم باید بگویم که او دیر به ما اضافه شد و بلافاصله هم به تیم ملی کشورش دعوت شد. خط دفاع ما هم در این سه بازی گذشته گلی را دریافت نکرده و خوب کار کرده است. هروقت لازم باشد از اومانیا هم استفاده می کنیم.

‎او در پاسخ به سوالی درباره اظهارات ضد ایرانی ترامپ، عنوان کرد: من از سیاست سر در نمیاورم. اگر سوال فوتبالی هست در خدمت هستم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.