صالحیان شهردار بوشهر:برآورد امسال هزینه های تیم شاهین حدود ۱۵ میلیارد تومان است، خواستار معرفی یک عضو ناظر از شورا بر جلسات هیات مدیره هستیم،

شناسه خبر: 28388
تاریخ انتشار: 27 آبان 1399

سومین نشست علنی شورای شهر بوشهر با ترکیب ۶ نفره جدید، پس از نطق اعضا، با پاسخ های شهردار همراه بود.

به گزارش پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر به نقل از خلیج فارس دکتر صالحیان در مورد آخرین شرایط شاهین حرفهای جالبی زد که در ادامه میخوانید.

وی همچنین به وضعیت باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اشاره کرد و گفت: درحالی که همه معاونان شهردار مخالف ادامه تیمداری در لیگ بودند، وقتی من مسئولیت گرفتم، نامه معاون وزیر کشور بنا به درخواست مسئولان استانی درباره موافقت با یک فصل دیگر تیمداری صادر شده بود و ما بنا به همین نامه وارد تیمداری شده ایم.

صالحیان با بیان اینکه برای تیم شاهین در بودجه امسال ردیف پیش بینی شده اما اعتبار آن صفر بوده، اظهار داشت: برآورد ما ۱۵ میلیاردتومان است که ۳ میلیارد آن مربوط به دیون و مطالبات قبل تیم است و مابقی برای حضور مقتدرانه در لیگ آزادگان. البته من در زمانی که شورای شهر نداشتیم، با اطلاع دادستان و فرماندار، ۴۰ میلیون تومان برای تیم های پایه جهت شرکت در مسابقات کشوری و ۶۰۰ میلیون تومان هم برای اردوی تیم بزرگسالان تامین کردم و باید ۳.۵ میلیاردتومان هم تا آخر همین ماه جهت پیش پرداخت بازیکنان و کادر فنی بپردازیم.

وی همچنین با اشاره به ناقص بودن هیات مدیره شاهین، حبرداد: خواستار معرفی یک عضو ناظر از شورا بر جلسات هیات مدیره هستیم و افراد جایگزین برای تکمیل هیات مدیره هم بزودی طی لایحه ای معرفی می کنیم. البته دستور حسابرسی دو سال گذشته باشگاه صادر شده و برای امسال هم حسابرسی تعیین می شود تا از ابتدا بر هزینه ها نظارت شود.

به گفته وی، هرچند کار اصلی شهرداری فعالیت در ورزش همگانی است، اما به احترام نامه معاون وزیر کشور که با درخواست مسئولان استانی نظیر استاندار و نماینده مجلس بوده به تیمداری شاهین ادامه می دهیم و البته از مسئولان استانی هم درخواست کرده ایم شهرداری را دریابند که قول های مثبتی داده شده است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.