انتخابات فدراسیون فوتبال،نام یک بوشهری در میان تایید صلاحیت شده ها

شناسه خبر: 30411
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1399

نام یک چهره بوشهری در میان تایید صلاحیت شدگان انتخابات فدراسیون فوتبال به چشم میخورد.

به گزارش پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر امیر حسین محتشم که برای حضور در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده است با تایید نامش در میان فهرست منتشر شده قرار گرفت.

در شرایطی که گمانه زنی های زیادی در خصوص تائید صلاحیت نامزدهای فدراسیون فوتبال وجود داشت، دقایقی قبل سایت رسمی این نهاد در خروجی خود نام ۶۹ نفر را منتشر کرد و از آن به عنوان فهرست تائید صلاحیت شده ها، نام برد. لیستی که علی کریمی و مهدی مهدوی کیا نیز در آن جای دارند.

 

در این لیست طولانی، چهار نفر برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون تائید صلاحیت شده اند؛ کیومرث هاشمی که شایعات زیادی پیرامون حمایت وزارت ورزش از او وجود دارد، مصطفی آجرلو مدیرعامل سابق پاس و تراکتور، شهاب الدین عزیزی خادم عضو سابق هیئت رییسه فدراسیون فوتبال و علی کریمی.

 

نکته جالب این است که حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ و سرپرست کنونی فدراسیون فوتبال رد صلاحیت شده تا تعجب همگان را به همراه داشته باشد.

حیدر بهاروند علاوه بر این که برای ریاست فدراسیون ثبت نام کرده بود، نایب رییس اول عزیزی خادم هم بود و حالا با غیبتش، تیم عزیزی خادم در کنار نایب رییس دوم (قنبرزاده- انصراف)  نایب اول هم نخواهد داشت.

علی کریمی با تیم کامل به استقبال انتخابات می‌رود و در شرایطی که گمانه زنی های زیادی پیرامون رد صلاحیت خود او و مهدی مهدوی کیا وجود داشت، هر دو امکان حضور در انتخابات را دارند.

مصطفی آجرلو نیز با تیم خود متشکل از حسن نصر اصفهانی، سعید (امیرحسین) فتاحی و لیلا محمدیان وارد کارزار خواهد شد. کیومرث هاشمی نیز با علی رحیمی، غلامرضا بهروان و پریا شهریاری پای به کارزار خواهد گذاشت.

 

 

تائید صلاحیت شده ها برای ریاست فدراسیون فوتبال:

عزیزی خادم: نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم و شهره موسوی
علی کریمی: مهدی مهدوی کیا، سعید دقیقی و فاطمه علیپور
مصطفی آجرلو: حسن نصر اصفهانی، سعید فتاحی و لیلا محمدیان
کیومرث هاشمی: علیرضا رحیمی، غلامرضا بهروان و پریا شهریاری


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.