مهدی قائدی:قول دادم سال بعد از استقلال به مراسم بهترین‌ها بروم

شناسه خبر: 325
تاریخ انتشار: 09 مرداد 1396

قائدی با انتخاب به عنوان پدیده لیگ دسته اول در مراسم بهترین های سال گذشته فوتبال ایران نشان داد می تواند خریدی رویایی برای استقلال باشد.

مهدی قائدی جوان بوشهری که با سرو صدای فراوان به جمع شاگردان علیرضا منصوریان اضافه شد با انتخاب به عنوان پدیده لیگ دسته اول نشان داد چرا سرمربی استقلال تا این حد روی خرید این بازیکن ریزنقش بوشهری تاکید داشت. قائدی که این روزها به عنوان یکی از ملی پوشان امید استقلال با محرومیت از حضور در میادین روبرو شده بعد از مراسم بهترین های فوتبال ایران گفتگوی جالبی با “ورزش سه” داشت که خواندن آن خالی از لطف نیست.

اصلا باورم نمی شد به مراسم اسکار فوتبال دعوت شدم
دروغ چرا؛ تا یک ساعت قبل از آغاز مراسم اصلا فراموش کرده بودم که به اسکار بهترین های فوتبال ایران دعوت شده ام چون باور کردنی نبود من مهدی قائدی بخواهم در چنین مراسمی آن هم در کنار بزرگان فوتبال ایران افتخار حضور داشته باشم اما وقتی از باشگاه تماس گرفتند و تاکید کردند که باید حضور داشته باشی خودم را به مراسم رساندم و بهترین دقایق عمرم را تجربه کردم. دقایقی که با هیچ کلمه ای قابل توصیف نیستند.

دوسال پیش در لیگ امیدها بودم امسال در کنار بهترین‌ها
دو سال پیش در چنین برهه ای در رقابت های لیگ استانی امیدها در بوشهر در به در دنبال جلب اعتماد مربیانم بودم اما به لطف خدا و دعای خیر مادر و پدرم باعث شد حالا بعد از این مدت افتخار رسیدن به مراسم بهترین های فوتبال ایران را به دست بیاورم. نمی دانم چگونه شاکر خداوند متعال باشم که این همه لطف به من داشته اما همان دیشب از پروردگار خواستم که قدرت بیشتری به من اعطا کند تا شرمنده هیچ کس به خصوص خانواده، دوستان و طرفداران استقلال نشوم.

پدیده لیگ کارم را در استقلال سخت تر کرد
انتخاب به عنوان پدیده لیگ دسته اول را در ابتدا مدیون طرفداران خونگرم بوشهری ایرانجوان و باشگاه و مربیانم هستم و بعد هم مادرم که همیشه دعای خیر او راه گشای مشکلات من بوده است. بله، واقعا سختی های زیادی کشیدم اما هیچ گاه پشتم را خالی ندیدم چون هم خداوند را داشتم هم خانواده ای که همواره حمایتم می کردند. این عنوان را به همه این عزیزان علی الخصوص مادرم تقدیم می کنم و امیدوارم که لیاقتش را داشته باشم . البته می دانم که با این عنوان کارم سخت تر نیز خواهد شد چون سطح انتظارات از مهدی قائدی بالاتر می رود.

قول دادم سال بعد هم در مراسم بهترین ها باشیم
دیشب بعد از انتخاب به عنوان پدیده لیگ دسته اول به خودم یک قول دادم. قول دادم امسال طوری بازی کنم که در مراسم بعدی اسکار فوتبال ایران در سال آینده هم به هر عنوانی که شد حاضر باشم به همین خاطر می دانم باید با دو برابر توانی که دارم در استقلال کار کنم تا همچنان گزینه این مراسم باقی بمانم. از همین رو عزم خودم را جزم کردم با اعتماد کادر فنی ،بازیکنان و طرفداران استقلال بتوانم این قول را عملی کنم.

بوشهر پر از استعداد و ستاره است
حضور دو جوان بوشهری در مراسم بهترین های فوتبال ایران یک پیام ویژه و بزرگ دارد آن هم این که خطه محروم جنوب ایران پر است از استعدادهای ناب که با کمی دقت می توانند ستاره های بزرگی در فوتبال ایران باشند. شک ندارم اگر اهالی فوتبال و استعدادیاب ها کوچه پس کوچه های این شهر و استان را بگردند می توانند ستاره های زیادی کشف و معرفی کنند.

راجع به محرومیت حرفی ندارم
راجع به محرومیتی که گریبان من، امید نورافکن و مجتبی حسینی را گرفته ترجیح می دهم صحبتی نداشته باشم چون خود باشگاه در حال پیگیری این موضوع است. تنها حرف من این است که نباید با روحیه و انگیزه جوانانی مثل ما آن هم در آغاز یک فصل بازی شود و این نمی تواند پیامد خوبی داشته باشد.

در آبادان فقط حرص و جوش خوردیم
در آبادان واقعا دقایق سختی را روی سکوها تجربه کردیم هم من هم امید هم مجید چون در روزی که می خواستیم به تیم محبوب مان کمک کنیم تا با دست پر از زمین خارج شود تنها روی سکوها حرض و جوش خوردیم و … آن روز شاید باور نکنید نزدیک به یک اتوبوس از دوستان و نزدیکان من به آبادان آمده بودند تا مهدی قائدی را با پیراهن استقلال برای اولین بار در لیگ برتر ببینند اما …

امیدوارم پاقدم مادرم برای من و استقلال خوش یمن باشد
زندگی در تهران با وجود تمام استرس هایی که داشت برای من در این مدت آرام سپری شده است چون کار به کار کسی نداشتم و تمام تمرکزم را روی موفقیت با استقلال گذاشتم. تمرینات خیلی خوبی داریم و شک ندارم امسال استقلال می تواند فصلی رویایی را سپری کند و از شوک شکست برابر صنعت نفت در آبادان خارج شود. خوشبختانه با وجود تمام شایعاتی که برای من به راه انداختند خانواده ام امروز به تهران می آیند تا در کنار من زندگی کنند و امیدوارم پاقدم مادرم برای من و استقلال در ادامه لیگ خوش یمن باشد.

از رسانه ها عذرخواهی می کنم
یک عذرخواهی هم از رسانه ها و سایر همکاران شما دارم. در این مدت تماس های زیادی با من برای مصاحبه صورت گرفته که بنا به دلایلی نتوانستم پاسخگوی آنها باشم و به همین خاطر شرمنده این دوستان رسانه ای شدم. با توجه به این که هنوز کاری برای استقلال انجام ندادم و از همه مهمتر تصمیم گرفتم روی فوتبالم تمرکز کنم به این تماس برخلاف میل باطنی پاسخ ندادم که از همه آنها عذرخواهی می کنم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.