علی نظر محمدی:این برد مبارک جمی ها،داور یک بازیکن پارس را اخراج نکرد!

شناسه خبر: 4247
تاریخ انتشار: 11 آبان 1396

به گزارش خبرگزاری فارس از جم، علی نظر محمدی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از شکست ۳ بر یک مقابل پارس جنوبی جم گفت: این پیروزی را به پارس و مردم خونگرم جم تبریک می‌گویم. امروز یک روز بد در خط دفاعی داشتیم برتری حریف بیشتر به خاطر مسائل روحی و روانی و میزبانی بود.با توجه به اینکه بازی را واگذار کردیم از بازیکنانم رضایت داشتم و می‌توانستیم به بازی برگردیم.

وی تصریح کرد: شاهد دو نیمه متفاوت بودیم، در نیمه اول ما خوب بازی کردیم، اما در روز بد خط دفاعی‌مان تمرکز کافی نداشتیم. با وجود اینکه بازی را واگذار کردیم، اما بازیکنانم تمام تلاششان را کردند. پارس تیم شایسته‌ای است که با توجه به برنامه‌ریزی خوب و بازیکنانی که جذب کرده است عملکرد بسیار خوبی داشته است.

نظرمحمدی در واکنش به عدم حضورش در نشست خبری پیش از مسابقه گفت: تنها به سؤالات فنی پاسخ می‌دهم، اما روز گذشته اعلام کرده بودم که جراحی دندان داشتم و از طریق روابط عمومی باشگاه این موضوع را اعلام کردیم. حتی اعلام کردیم عشوری‌زاد می‌تواند  به جای من در کنفرانس شرکت کند که گفتند دیر شده است. از طرفی ساعت ۱۸:۱۵ محل اقامت‌مان رسیدیم و شرایط صحبت کردن هم نداشتم، اما نمی‌دانم شما چرا گله دارید. ابتدای صحبت‌هایم را هم رسم ادب به جا آوردم و این پیروزی را به مردم و پارس جم تبریک گفتم.

سرمربی سپیدرود درباره قضاوت داور مسابقه گفت: از داور وسط بسیار گله‌مند هستم؛ تمام صحنه‌های ۵۰-۵۰ را به سود حریف سوت زد. در یکی از صحنه‌ها نیز باید بازیکن پارس جم را اخراج می‌کرد که داور گفت ندیدم. در دقیقه ۳۲ مدافع حریف روی میثم تهی‌دست خراب شد و ۱۰۰ درصد پنالتی بود که داور از این صحنه هم چشم‌پوشی کرد.

نظرمحمدی درباره اینکه گفته می‌شود سازمان لیگ حامی تیم‌های شمالی است و به همین دلیل این مسابقه را دیرتر برگزار کرد، گفت: فکر می‌کنم سازمان لیگ برای اینکه مسابقه‌ای را زودتر یا دیرتر برگزار کند نیاز به هماهنگی با تیم خاصی نیست. اما باید برنامه‌ریزی‌های ابتدای فصل را مطالعه کنید تیم‌هایی که ملی‌پوش ندارند ممکن است بازی‌هایشان جابه‌جا شود. چنین شرایطی را هم ما بعد از بازی با پیکان داشتیم، در حالی‌که قول داده بودند بازی را ۲۰ شهریور برگزار کنند، اما ۱۸ شهریور برگزار شد. ۴ روز بعد از بازی با پیکان بدون تمرین به اصفهان رفتیم و با سپاهان بازی کردیم؛ هیچ گلایه‌ای را هم نداشتیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.