کاپیتان پارس جنوبی گزینه قطری ها برای جایگزینی سروش رفیعی،قطری ها پورامینی را می خواهند!

شناسه خبر: 4432
تاریخ انتشار: 20 آبان 1396
باشگاه الخور قطر از جذب سروش رفیعی راضی به نظر نمی رسد و قصد دارد در تعطیلات زمستانی بازیکن جدیدی را جانشین هافبک پیشین پرسپولیس نماید.
به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از خبر ورزشی، قطری ها با فیلم هایی که از سروش دیده بودند تصور می کردند در میانه میدان صاحب یک هافبک انرژیک و پرتوان می شوند که هر لحظه اقدام به دریبل زنی و ارسال پاس می کند اما در حال حاضر و در دقایقی از بازی با ایستایی او مواجه هستند که این شاید سبک بازی سروش باشد و نباید از او انتقاد کرد. بهرصورت قطری ها در تلاش برای تعویض این بازیکن هستند.
خبرنگار خبر ورزشی، در این باره از دوحه گزارش داد قطری ها چندین فیلم تیم پارس جنوبی جم را به طور زنده دیده اند و قصد دارند حسین پورامینی را به جای سروش رفیعی بخدمت بگیرند. حسین پورامینی کاپیتان تیم پارس جنوبی جم است که پیش از حضور در پارس جنوبی در ایرانجوان بوشهر و مس رفسنجان در لیگ یک بازی می کرده و این فصل هم بارها مورد تحسین مهدی تارتار قرار گرفته و سرمربی پارس جنوبی جم در صحبت با کی روش از او خواسته این بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کند.
البته باید منتظر ماند و دید که آیا پارسی ها راضی به صدور رضایتنامه این بازیکن در تعطیلات زمستانی خواهند شد یا نه؟
گفته می شود یکی دیگر از بازیکنان تیم پارس جنوبی جم هم مورد توجه قطری ها قرار گرفته که نام این بازیکن ابراهیم صالحی است. البته نام تیم خواهان ابراهیم صالحی هنوز فاش نشده است.

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.