تارتار و زاهدی‌فر سفیر المپیاد ورزشی استان شد+عکس

شناسه خبر: 6123
تاریخ انتشار: 22 دی 1396

معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم و محمدحسین زاهدی‌فرد داور خوش آتیه استان بوشهر، سفیر المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای این استان شد.

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان؛ حسن قلندری با بیان اینکه این دو چهره سرشناس ورزشی در برگزاری المپیادهای درون مدرسه همکاری خوبی داشته‌اند خاطر نشان کرد:اترویج ورزش همگانی و توسعه آن از اهدافی است که با همکاری تارتار و زاهدی‌فرد در مدارس استان بوشهر اجرا می‌شود.

وی، تصریح کرد: کمک به اعتلای ورزش آموزشگاهی و استعدادیابی در مدارس استان از فعالیت‌های و علاقه‌های این دو نفر است که آموزش وپرورش استان در این زمینه، از تخصص آنها استفاده می‌کند.

وی بابیان اینکه طرح یاد شده سبب رونق فعالیت ورزشی دانش آموزش شده است افزود: در این ارتباط بیشتر استانهای کشور قهرمانان ملی خود را به عنوان سفیر این المپیاد معرفی کرده‌اند.

معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش استان با تاکید بر توجه به ترویج فرهنگ ورزش همگانی در تمام سطوح جامعه بیان کرد: قهرمانان ملی در نقش سفیر المپیاد ورزشی دورن مدارس می‌توانند با حضور در مدارس و با هماهنگی مسئولان تعلیم و تربیت به ترویج فرهنگ ورزش قهرمانی، ورزش همگانی و سبک زندگی سالم برای دانش آموزان بپردازند.

قلندری ضمن اشاره به لزوم توجه خاص به ورزش آموزشگاهی، برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای را در این وسعت زمینه‌ ساز بروز استعدادهای نهفته دانش‌آموزان کشور و استان دانست و گفت: دروازه ورود دانش‌آموزان به ورزش قهرمانی، حضورفعال و پرشور در ورزش آموزشگاهی است.

وی همچنین از تحت پوشش قرار گرفتن ۱۰ هزار نفر از دانش آموزان در این المپیادها یاد کرد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.