رضاییان:هیچ اولتیماتومی به تارتار نداده ایم،عملکرد کرمانشاهی از هر نظر زیر سوال است!

شناسه خبر: 6688
تاریخ انتشار: 08 بهمن 1396

بهرام رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شکست ۴ بر صفر مقابل استقلال گفت: هر دو تیم در این بازی به دنبال برد بودند مساوی هم ما را به رده دوم جدول نمی‌رساند اما شروع مسابقه همراه با اتفاقاتی بود که همه چیز را تحت ‌الشعاع آن قرار داد از اخراج بازیکن ما گرفته تا حواشی که پیش آمد این مسائل تمرکز تیمی ما را به هم زد به هر حال من به استقلال تبریک می‌گویم ان‌شاءالله بتوانیم در آینده بهتر نتیجه بگیریم.

مدیرعامل پارس جنوبی در مورد اینکه ارزیابی‌اش در مورد عملکرد داور بازی با استقلال گفت: من نمی‌گویم چون رضا کرمانشاهی داور ما بود شکست خوردیم و یا اگر مثلاً علیرضا فغانی داور بود پیروز می‌شدیم اما عملکرد کرمانشاهی از هر نظر مورد سؤال است حتی پنالتی که برای ما گرفت درست نبود این را همه کارشناسان داوری می‌گویند او پس از اینکه بازیکن ما را اخراج کرد سوت‌های مصلحتی می‌زد در واقع بعد از اشتباهش دیگر به عدالت قضاوت نکرد. حتی پنالتی ما هم درست نبود. این مسابقه می‌توانست بازی خیلی خوبی باشد هواداران ما ۱۸۰۰ کیلومتر مسافت را طی کرده بودند تا به ورزشگاه آزادی بیایند اما ضعف عملکرد داور همه چیز را تحت تأثیر قرار داد.

وی در مورد اینکه پارس جنوبی در نیم‌فصل دوم هیچ بردی به دست نیاورد، اظهار داشت: بله در نیم‌فصل دوم امتیازهای زیادی از دست داده‌ایم اما مساوی در زمین پیکان و نفت آبادان نتیجه بدی نیست. البته از مساوی با استقلال خوزستان راضی نیستم نباید سه امتیاز آن بازی را از دست می‌دادیم با این حال ما همچنان امیدواریم زیرا سه بازی با حریفان مستقیم خود در بالای جدول داریم. ما با  فولاد، ذوب‌آهن و سایپا بازی داریم که این بازی‌ها در زمین خودمان است و امیدوارم در این مسابقات امتیاز لازم را بگیریم تا دوباره به کورس مدعیان بازگردیم. راهی جز برد مقابل این حریفان نداریم تا بتوانیم به کسب سهمیه آسیایی امیدوار باشیم.

رضاییان در مورد اینکه شکست مقابل استقلال باعث جریمه مالی بازیکنان خواهد شد یا نه، گفت: بازیکنان جریمه نمی‌شوند زیرا عملکرد داور به گونه‌ای بود که نمی‌توانیم این بازی را آنالیز فنی کنیم اشتباهات داور بازی محرز بود.

وی در مورد اینکه آیا مشکلات مالی باعث افت تیم پارس جنوبی شده است، اظهار داشت: نه، اینگونه نیست همه باشگاه‌های لیگ برتر مشکل مالی دارند وضعیت مالی و پرداختی ما هم به بازیکنان مثل ذوب‌آهن است ما هم ۳۰ درصد به بازیکنان پول داده‌ایم البته تمام پاداش‌ها را پرداخت کرده‌ایم. گسترش فولاد حدود ۲۵ درصد پرداختی به بازیکنانش داشته است ما با تیم‌های دیگر هم در ارتباط هستیم. وضعیت ما نسبت به برخی از تیم‌های دیگر از نظر مالی بهتر است شما وضعیت سپیدرود، نفت تهران، استقلال خوزستان و مشکی‌پوشان را ببینید بنابراین اینگونه نیست بگوییم چون مشکل مالی داشتیم در نتیجه‌گیری افت کرده‌ایم. شاید شناخت رقبا از تیم و شاید خیلی از عوامل دیگر باعث شده که چنین نتایجی بگیریم.

مدیرعامل پارس جنوبی در مورد اینکه به تارتار اولتیماتومی داده شده یا نه، گفت: خیر، اولتیماتومی داده نشده است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.