عکس روز: قایدی روی کولِ فرهاد!

شناسه خبر: 32277
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1400

ستاره بوشهری بی‌چون و چرای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا پس از قطعی‌شدن صعود تیمش در رختکن شادی جالبی را با سرمربی آبی‌ها انجام داد.

بدون‌تردید در صدرنشینی و صعود شاگردان فرهاد مجیدی از گروه دشوار لیگ قهرمانان آسیا موسوم به گروه مرگ با حضور مدعیانی چون الاهلی و الدحیل، مهدی قایدی ستاره شماره ۱۰ آبی‌ها نقش پررنگی داشت؛ او در آخرین مصاف مرحله گروهی مقابل الشرطه بارها خط دفاعی حریف را آزار داد و حتی توانست پنالتی هم برای تیمش بگیرد، هر چند ضربه دیاباته گل نشد اما در شبی که در گلزنی ناکام بود، بازهم برای تیمش موثر ظاهر شد.

 

او پیش از مصاف هفته پایانی هم در پنج مسابقه قبلی استقلال در مرحله گروهی توانسته بود سه گل، یک پاس‌گل و کسب یک پنالتی را در کارنامه خود به ثبت برساند؛ قایدی پس از مسجل‌شدن صعود آبی‌ها به جمع ۱۶ تیم برتر قاره آسیا، امشب در رختکن روی کول فرهاد مجیدی بود و ویدئو آن را هم در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد و این‌چنین شادمانی خود را نشان داد.

او هم‌چنین در این پیام خود به نوعی برای پرسپولیسی‌ها هم کری‌خوانی کرد و ویدئویی جشن و پایکوبی استقلالی ها در رختکن پس از صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در صفحه خود بارگذاری کرد.

 

فرهاد مجیدی هم که در دوران حضورش در استقلال نشان داده رابطه بسیار خوبی با باشوی آبی‌ها دارد، این‌چنین و با کول کردن ستاره تیمش بار دیگر رابطه نزدیک و خوب خود با بازیکنان آبی را نمایان کرد و شادی خود پس از صعود از گروه سخت و دشوار را این‌چنین نمایان ساخت.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.