مرد ضد ضربه خط دفاعی استقلال،محمد دانشگر از برازجان(عکس)

شناسه خبر: 34660
تاریخ انتشار: 03 آبان 1400

مدافع برازجانی استقلال بازی کم‌اشتباهی مقابل ذوب‌آهن به نمایش گذاشت.

جدا از اینکه استقلال دو بازی متوالی در فصل جدید لیگ برتر را با برد پشت سر گذاشته، اما باید توجه کرد که این تیم در هر دو مسابقه‌اش برابر هوادار تهران و ذوب‌آهن نیز هیچ گلی دریافت نکرده و عملکرد خوب خط دفاعی این تیم ازجمله محمد دانشگر در رقم خوردن این اتفاق بی‌تاثیر نبوده است.

محمد دانشگر پس از سپری کردن یک سال پرحاشیه در استقلال، در لیگ ۲۱ شرایط متفاوتی نسبت به گذشته سپری می‌کند و علاوه بر فاصله گرفتن از اتفاقات سال قبل، تبدیل به مهره موثری در خط دفاعی تیمش شده و یکی از عناصر اصلی آبی‌ها در دو کلین‌شیت متوالی بوده است.

این مدافع استقلال در دیدار امروز مقابل ذوب‌آهن رقابت سختی در نبردهای هوایی با مهاجمان بلندقامت و بازیکنان سرزن حریف داشت، اما در بیشتر جدال‌های تن به تن برنده بود و اجازه نداد موقعیت خطرناک آن چنانی روی دروازه تیمش به وجود بیاید.

محمد دانشگر در تقابل تن به تن با بازیکنان ذوب‌آهن چندین بار هم مصدوم شد و از درد به خود پیچید، اما برخلاف دیگر نفراتی که آسیب دیدند و از زمین بیرون رفتند یا مثل یامگا با سر بانداژ شده به کارشان ادامه دادند، او مثل یک بوکسور حرفه‌ای در نبرد با مهاجمان حریف برنده بود و بازنده از دوئل با آنها خارج نشد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.