قنبری سرمربی شاهین شهرداری: به جام حذفی به چشم بازی های دوستانه نگاه می کنیم/ نگران سقوط هستیم

شناسه خبر: 35221
تاریخ انتشار: 08 آذر 1400

مربی تیم فوتبال دسته اولی شاهین بوشهرگفت: رقابت های جام حذفی را به چشم بازی دوستانه نگاه می کنیم.

مهدی قنبری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص پیروزی مقابل سایپا در رقابت های جام حذفی اظهار داشت: در واقع با توجه به این که تیم ما دیر بسته شد و مشکلاتی که وجود داشت، سعی کردیم که رقابت های جام حذفی را به عنوان بازی های تدارکاتی و آماده سازی بازیکنان برای ادامه لیگ در نظر بگیریم. همان طور که می دانید ما پس از دیدار مقابل سایپا در تهران به مصاف تیم ویستا توربین می رویم.

وی افزود: دیدار با سایپا باعث شد که به مدت یک هفته در تهران بمانیم تا بتوانیم تمرینات خود را در این شهر انجام دهیم و بازیکنان را رصد کنیم. در بازی مقابل سایپا از بازیکنانی که در رقابت های لیگ کمتر به میدان رفتند، استفاده کردیم. استراتژی ما در این بازی به گونه ای بود که فضای کمتری به تیم حریف بدهیم. این عملکرد را در لیگ هم استفاده می کنیم. خدارا شکر می کنم که توانستیم نتیجه خوبی در بازی قبل کسب کنیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در خصوص نگرانی خود برای خطر سقوط گفت:با توجه به این که مسئولان اعلام کردند که میل به تیمداری ندارند، باشگاه از طرف شهرداری دچار مشکل شده بود. باشگاه ما در حال واگذاری بود و مزایده هم برگزار شده بود. تیم ما طی مدت ۲۴ ساعت تشکیل شد و دوره آماده سازی برای حضور در لیگ برگزار نکرده ایم.

قنبری ادامه داد: ما زمانی برای جذب بازیکن نداشتیم. عملا به مدت دو هفته است که تیم را تکمیل کرده ایم. پیش بینی می شد که شکل گیری باشگاه تا هفته هفتم، هشتم و نهایت دهم زمان ببرد. قطعا نگران سقوط هستیم ولی امیدواریم که روند رو به جلو را با حمایت باشگاه داشته باشیم.

وی در خصوص دیدار با ویستا توربین تهران اظهار داشت: تیم ما رفته رفته بهتر می شود و در حال حل مشکلات باشگاه هستیم. من تجربه بازی مقابل ویستا توربین را داشته ام، آن ها تیمی هستند که شاخصه شان فوتبال بازی کردن است. نتایجی که در این رقابت ها به دست آوره اند قابل توجیه است، چون به تازگی از دسته دو به لیگ یک آمده است. با توجه به این که میزبان هستند و برای پیروزی به زمین می آیند، بازی سختی را در پیش داریم.

وی تصریح کرد: امیدوارم که بازی خوبی برگزار شود و بتوانیم نتیجه ای که به آن نیاز داریم را کسب کنیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.