دلیل نیمکت‌نشینی طارمی مقابل لاتزیو

شناسه خبر: 36409
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1400

 

تیم فوتبال پورتو پرتغال شب گذشته در مرحله پلی آف لیگ اروپا میزبان تیم لاتزیو ایتالیا بود و در نهایت موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ نماینده ایتالیا را شکست بدهد.

در حالی که انتظار می‌رفت مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در پی درخشش در هفته‌های اخیر مقابل لاتزیو هم در ترکیب اصلی باشد، اما این بازیکن نیمکت نشین بود و حتی به عنوان بازیکن تعویضی هم به زمین نرفت تا «تونی مارتینز» با به ثمر رساندن هر دو گل پورتو، ستاره این مسابقه لقب بگیرد.

«سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو در مصاحبه تلویزیونی بعد از مسابقه درباره اعتماد به تونی مارتینز به جای مهدی طارمی گفت: وضعیت بدنی بازیکنان را بررسی می‌کنیم. اوانیلسون و مهدی (طارمی) به صورت متوالی بازی کرده‌اند. ما یک گروه رقابتی داریم که همه در آن کار می‌کنند تا در ترکیب اصلی باشند. این من هستم که ترکیب را بسته به تیم حریف انتخاب می‌کنم.

وی افزود: من به تونی مارتینز به اندازه اوانیلسون و طارمی اعتماد دارم.

سرمربی پورتو همچنین در نشست خبری این مسابقه توضیحات دیگری درباره نیمکت نشین کردن طارمی و اوانیلسون ارائه کرد و گفت: اوانیلسون با خستگی مواجه شده است. مهدی هم با سفرهای زیاد و بازی در تیم ملی همینطور. من به افراد تازه نیاز دارم و این یک پیام است. اگر تونی، پپه و گروویچ امروز در ترکیب بودند به این دلیل است که شایسته آن هستند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.