ادعای بزرگ در مورد طارمی / پای پیشنهاد منچستر در میان است؟

شناسه خبر: 36645
تاریخ انتشار: 21 اسفند 1400

منچستریونایتد استعدادیاب‌های خودش را برای حضور در بازی پورتو در لیگ اروپا به پرتغال فرستاد تا اهداف احتمالی نقل و انتقالات را شناسایی کنند.

دیشب یکی از سایت‌های هواداری نزدیک به باشگاه منچستر یونایتد در خبری مدعی شد باشگاه منچستر یونایتد انالیزورها و استعدادیاب‌های خودش را به ورزشگاه دراگو پورتو فرستاده تا بازی چند هدف نقل و انتقالاتی باشگاه را از نزدیک زیر نظر بگیرند.
منچستر که فصل گذشته الکس تلس را از پورتو به خدمت گرفت، امیدوار است تا باز هم بتواند شکارهای نابی را از این باشگاه مطرح دشت کند.
البته این فقط شیاطین سرخ نبودند، بلکه سایر باشگاه‌های اروپایی مانند لیورپول و بایرن مونیخ نیز برای برنامه‌ریزی کار نقل و انتقالات تابستانی خود در پایان فصل، استعدادیاب‌هایی را به بازی فرستادند. با این حال، همه آنها چیز زیادی برای گزارش دادن به باشگاه های خود ندارند زیرا تعداد بسیار کمی از ستاره های پورتو در ورزشگاه  دارگائو بقیه را تحت تأثیر قرار دادند.
با وجود شکست پورتو در دور رفت، ویتینیا هافبک این تیم، نمایش درخشانی در آن شب نشان داد، در حالی که بهترین گلزن فعلی این تیم، مهدی طارمی نیز در تلاش برای شکستن خط دفاعی لیون در زمین دیده شد. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا منچستر هر یک از این بازیکنان را در آینده نزدیک دنبال خواهد کرد یا خیر.

البته پورتو نسبت به سایر باشگاه‌ها که غول‌های اروپایی به دنبال ستاره‌های بیشتر دور آن‌ها می‌گردند، محتاط خواهد بود، زیرا اخیراً لوئیز دیاز را در پنجره نقل و انتقالات ژانویه به لیورپول فروخته است. آنها امیدوارند که بازیکنانی مانند ویتینیا و طارمی چند سال دیگر کنار هم بمانند و تابستان این باشگاه را ترک نکنند.
چیزی که مشخص است با وجود ضعف در تمامی پست ها در منچستر یونایتد، جذب بازیکن‌های جدید در تابستان اجتناب‌ناپذیر بوده و این احتمال می‌رود که شیاطین سرخ از دل چنین مسابقاتی، نقاط ضعف خود را ترمیم کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.