متین کریم زاده :هنوز معلوم نیست به استقلال برگردم

شناسه خبر: 37576
تاریخ انتشار: 02 تیر 1401

 

متین کریم‌زاده برای بازگشتش به استقلال منتظر مشخص شدن اوضاع باشگاه و شروع رسمی فصل نقل و انتقالات است.

به گزارش “ورزش سه”،  متین کریم‌زاده که نیم فصل دوم سال گذشته به‌صورت قرضی از استقلال به تیم نساجی پیوست، حالا منتظر اعلام نظر سرمربی در مورد برگشتن بازیکنان قرضی به تیم است.

کریم‌زاده در مورد اینکه برای بازگشت به باشگاه استقلال با او صحبتی انجام شده یا خیر گفت: “با بچه‌ها هنوز هیچ صحبتی نکرده‌اند. تازه شب گذشته سرمربی مشخص شد و فکر می‌کنم تا چند روز آینده برای تمدید کردن به بچه‌ها اطلاع بدهند.”
کریم‌زاده در همین رابطه این‌طور صحبت‌هایش را تکمیل می‌کند: “چون سرمربی مشخص نشده بود خریدی نکردیم البته مدیریت قطعاً این موضوع را حل می‌کند ولی تیم‌های دیگر خریدهای خوبی کردند؛ به‌ خصوص رقیب‌ ما پرسپولیس که از ما جلو افتاده است ولی انشاالله آقای آجورلو جبران می‌کند.”
این بازیکن در مورد اینکه در صورت نرفتن به استقلال در نساجی می‌ماند یا خیر توضیح داد:” اصلا نمی‌توانم الان در این‌باره صحبت کنم. فعلا در مورد این موضوع هیچ تصمیمی نگرفتیم ولی تا هفته آینده مشخص خواهد شد.”
مدافع چپ جوان نساجی در مورد اینکه فصلی که گذشت از لحاظ فردی برایش راضی کننده بود یا خیر عنوان کرد: ” من نیم فصل به نساجی رفتم و خوب بود. مهم‌تر از همه اینکه نساجی بعد از ۶۰ سال جام گرفت و برای کل مردم مازندران و قائم شهر فوق العاده بود.”
کریم‌زاده در پایان در مورد اینکه اگر به استقلال برگردد با توجه به ترافیک در پستش نگرانی‌ای بابا نیمکت‌نشینی خواهد داشت یا خیر گفت:” در مورد این موضوع باید بعد از اینکه با باشگاه صحبت کردم حرف بزنم. من بازیکن استقلال و تابع باشگاه هستم و تا یک هفته دیگر تکلیفم مشخص خواهد شد.”


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.