هفته هشتم لیگ دسته اول / پارس جنوبی جم ۰ آرمان گهر سیرجان ۱ / نتایج سینوسی پارس ادامه دارد

شناسه خبر: 38074
تاریخ انتشار: 19 مهر 1401

آرمان گهر سیرجان در خانه پارس جنوبی جم به یک برد اقتصادی دست یافت.

در چارچوب هفته هشتم لیگ یک، پارس جنوبی در ورزشگاه تختی جم میزبان آرمان گهر سیرجان بود‌. پیش از این بازی پارس جنوبی دو امتیاز بیشتر از آرمان گهر داشت اما پیروزی یک بر صفر سیرجانی‌ها باعث تغییر جدول رده‌بندی شد.

در دقیقه ۱۸ پس از ورود امید پورقنبری به محوطه جریمه، برخوردی بین او و محمدرضا قویدل گلر آرمان گهر رخ داد که مشکوک به پنالتی بود. در دقیقه ۲۲ شوت رضا بلیوند روی ارسال پیمان پورصادقی با اختلاف اندک از بالای دروازه‌ آرمان گهر به بیرون رفت. در دقیقه ۳۳ ارسال امیر زیدآبادی از روی ضربه کاشته به امیرمحمد گلزاری رسید که ضربه سر او توسط روزبه سینکی گلر پارس جم گرفته شد.

سرانجام در دقیقه ۴۲ ارسال امیر زیدآبادی از سمت راست زمین پارس جنوبی با ضربه سر رضا پورمهدی آبادی به گل اول بازی برای تیم سیرجانی تبدیل ‌شد.

بازیکنان پارس جنوبی در نیمه دوم برای رسیدن به گل، برنامه ارسال از روی جناحین را در دستور کار قرار دادند و تا پشت محوطه‌ حریف می رفتند اما در ضربات آخر ناکام بودند.

آرمان گهر نیز که برای حفظ نتیجه در نیمه دوم به میدان آمد؛ به هدفش رسید تا در نهایت بازی با برتری یک بر صفر میهمان پایان یابد. سیرجانی‌ها با این برد ارزشمند ۱۳ امتیازی شدند و در رده چهارم جای گرفتند. پارس جنوبی نیز با همان ۱۲ امتیاز به رده هفتم سقوط کرد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.