نمایش پیراهن و توییت بعد از شکست بیایید با هم بجنگیم

شناسه خبر: 38112
تاریخ انتشار: 30 مهر 1401

مهدی طارمی در شب شکست پورتو برابر بنفیکا ۹۰ دقیقه پر ماجرا را سپری کرد.

دراگائو استادیوم شب گذشته میزبان حساس ترین بازی هفته دهم رقابت‌های لیگ پرتغال بود؛ جایی که تیم های اول و دوم جدول یعنی پورتو و بنفیکا رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.

تیم میزبان، پورتو به دنبال از بین بردن فاصله سه امتیازی در صدر جدول بود در حالی که بنفیکا برای تثبیت صدرنشینی و فرار بزرگ در هفته دهم تلاش می‌کرد. در نهایت هم این تیم مهمان بود که به یک پیروزی ارزشمند و یک گله دست یافت تا فاصله را در صدر جدول به عدد شش افزایش دهد.

در شب شکست پورتو مهدی طارمی شب پرماجرایی را در دراگائو سپری کرد. دو دقیقه پس از گل بنفیکا درگیری نسبتا شدیدی شکل گرفت که مهدی طارمی ایفاگر نقش اصلی در آن بود؛ جایی که ستاره ایرانی پورتو بعد از کشیدن پیراهن بازیکن حریف یعنی گونزالو راموس از داور کارت زرد دریافت کرد.

این پایان شب پر ماجرای طارمی در دراگائو نبود. بعد از پایان مسابقه مهدی طارمی پیراهن خود را از تن درآورد و رو به هواداران بنفیکا نشان داد. البته معلوم نشد دلیل این حرکت طارمی چه بوده اما به هر حال او با انجام این کار به نوعی دست به یک کری خوانی زد.

در جریان بازی هم مهدی طارمی با یک حسرت بزرگ روبرو شد. جایی که در دقیقه ۱۵ ضربه سر ستاره ایرانی با واکنش استثنایی و سوپر سیو دروازه‌بان بنفیکا مواجه شد.

مهاجم ایرانی ضربه فوق العاده‌ای را روانه دروازه بنفیکا کرد اما ولاچودیموس به شکل خیره کننده‌ای توپ را از زیر طاق دروازه بیرون کشید؛ ضربه‌ای که در صورت تبدیل شدن به گل می‌توانست جریان بازی را به شکل کامل تغییر دهد.

جالب این که بعد از بازی هم طارمی جنجال آفرین شد. جایی که در صفحه توییتر خود توییت تحریک برانگیزی را به اشتراک گذاشت. این ستاره ایرانی نوشت: “ما قهرمان هستیم. یادآوری: در ۲۰ بازی گذشته ۱۱ پیروزی، فقط سه شکست و شش تساوی. بیاید بجنگیم.”

نکته جالب توجه این که بیش از ۱۰۰۰ نفر از هواداران پورتو این توییت را ری‌توییت کرده و به نوعی در این کری خوانی با طارمی همراه شده اند. در سمت مقابل این توییت اصلا به مذاق هواداران بنفیکا خوش نیامده و به این ستاره ایرانی حمله کرده اند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.