رزاقی راد بعد از برکناری: از کسانی که تهمت زدند می‌گذرم

شناسه خبر: 38860
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1401

پارس جنوبی جم در دیدار هفته بیست و پنجم سه بر دو نتیجه را به آرمان گهر واگذار کرد و بعد از این دیدار ایمان رزاقی راد کنار گذاشته شد و به تازگی امید روانخواه به عنوان سرمربی این تیم معرفی شده است.

رزاقی را در پست اینستاگرامی خود از مردم جم خداحافظی کرد و در این‌باره نوشت:

خداحافظ جم دوست داشتنی:
بازی با آرمان گهر برای من آخرین آزمون در قامت مربیگری پارس جم بود که دوست داشتم سربلند از آن بیرون بیایم اما مقدر نبود.
خاطرات تلخ و شیرین زیادی از سه سال حضور در جم دارم، کسانی که طعنه، تهمت و ناسزا نثار من و شاگردانم کردند می‌گذرم و می‌دانم که کیفیت فنی، اخلاق‌مداری و رفتار ما در آینده قضاوت خواهدشد.
سعی کردم به همراه کادر فنی‌ام در تمام مدت قراردادمان در شهر جم با انگیزه کار کنیم تا به موفقیت برسیم، شاید تعریف بعضی‌ها از موفقیت چیز دیگری باشد اما دیگر حوصله و زمانی برای رفع سوءتفاهمات وجود ندارد.
وظیفه می‌دانم از مدیر عامل محترم منطقه ویژه، مدیرعامل محترم باشگاه و اعضای محترم هیئت امناء و تمامی ارکان (اعم از سرپرست، بازیکنان، کادر پزشکی، تدارکات و رسانه ) باشگاه تشکر ویژه نمایم و امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشند، آن‌ها شاهد حرف‌های من هستند و گذر زمان همه چیز را نمایان خواهد کرد.
در آخر از هوادارن راستین و واقعی پارس جم تشکر می‌کنم و مطمئنم بازیکنان، شاگردان و جنگجویان من تمام تلاش خود را برای صعود و شادی شما انجام خواهند داد.
به امید موفقیت پارس جنوبی جم


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.