خشم هواداران شباب الاهلی: قایدی اینجا زندانی است! این مربی را اخراج کنید

شناسه خبر: 36727
تاریخ انتشار: 15 فروردین 1401

هواداران شباب الاهلی با انتقاد از عملکرد مهدی علی سرمربی تیم خود، اعتقاد دارند که مهدی قایدی در این تیم زندانی است.

شکست ناامید کننده برابر الجزیره و رسیدن اختلاف امتیازی با العین به عدد ۱۶ باعث شد تا فصل به طور کامل برای شباب الاهلی و هواداران این تیم به پایان برسد و آنها این فصل را بدون تصاحب جامی به پایان برسانند و این مسئله باعث خشم طرفداران این تیم شده است.

شب گذشته در دیداری از هفته بیستم ادنوک لیگ امارات، شباب الاهلی برابر الجزیره با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد. تیم میزبان در نیمه اول با ۲ گل از حریف خود پیش افتاد و در دقیقه ۶۴ مهدی علی دست به انجام سه تغییر همزمان زد که یکی از آنها، ورود مهدی قایدی به جای محمد جمعه بود.

تنها دو دقیقه پس از این تعویض، شوالیه های سرخ روی حرکت قایدی به گل رسیدند. پاس خوب وینگر بوشهری به ماتیاس اولسن رسید و ارسال این مهاجم سوئدی به روی دروازه، با برخورد به مدافع الجزیره در آستانه ورود به درون دروازه بود که علی خصیف گلر الجزیره با واکنشی دیدنی توپ را از روی خط بیرون کشید.

اما توپ برگشتی برابر یحیی الغسانی قرار گرفت و این بازیکن به راحتی دروازه میزبان را باز کرد. در ادامه تلاش شباب الاهلی برای رسیدن به گل تساوی بی فایده بود و این تیم با نتیجه ۲ بر یک تن به شکست داد.

قایدی در این دیدار نیز همچون بازی های گذشته کار را از روی نیمکت آغاز کرد. مسئله ای که با اعتراض شدید هواداران شباب الاهلی در فضای مجازی همراه شد. یکی از این کاربران در صفحه توییتر خود نوشت که قایدی در این تیم زندانی است و فرد دیگری نیز اضافه کرد که باشگاه های اروپایی به دنبال این بازیکن ایرانی هستند اما مهدی علی او را نیمکت نشین کرده است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.