معرفی رسمی مهم‌ترین خرید فصل استقلال :محمد محبی از بوشهر

شناسه خبر: 37830
تاریخ انتشار: 20 مرداد 1401

محمد محبی با عقد قراردادی قرضی و یک ساله از سانتاکلارا به استقلال پیوست.

پس از هفته ها مذاکره و رایزنی با مدیران باشگاه سانتاکلارا پرتغال، بالاخره محمد محبی وینگر جوان و ۲۳ ساله بوشهری با عقد قراردادی قرضی و به مدت یک فصل به استقلال پیوست تا فصل بعد را با لباس آبی های پایتخت به میدان برود.

محبی که فوتبالش را از رده های پایه شاهین بوشهر آغاز کرده بود، با درخشش در این تیم راهی سپاهان شد و ۶۴ بار نیز برای این تیم اصفهانی به میدان رفت که حاصل آن ۱۲ گل و ۴ پاس گل بود.

این وینگر جوان پس از عملکرد خوبی که در سپاهان داشت، توسط مارک ویلموتس به اردوی تیم ملی نیز دعوت شد و تابستان گذشته هم با قراردادی ۳ ساله راهی سانتاکلارا پرتغال شد و در ۱۸ دیداری که به میدان رفت، ۳ مرتبه موفق به گلزنی در لیگ برتر پرتغال شد.

البته جمع دقایق حضور محبی در ترکیب سانتاکلارا تنها ۵۴۷ دقیقه (کمی بیش از ۶ دیدار کامل) بود و با این وجود، او عملکرد قابل قبولی در این تیم میان جدولی پرتغالی داشت.

نکته جالب اینکه یکی از سه گل محبی با لباس سانتاکلارا وارد دروازه پورتیموننزه ای شد که هدایت آن را در آن زمان ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال برعهده داشت.

محبی چند روزی است که وارد تهران شده و استقلالی ها در انتظار نشستن مبلغ ۲۵۰ هزار دلار بابت رضایت نامه به حساب سانتاکلارا بودند تا قرارداد این بازیکن را به صورت رسمی اعلام کنند که این اتفاق سرانجام رخ داد.

باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای در این خصوص نوشت:

بعد از انجام اقدامات لازم و توافق میان دو باشگاه استقلال و سانتاکلارا، محمد محبی از امروز (پنجشنبه) در تمرین تیم فوتبال استقلال حاضر می‌شود.

کارهای نهایی عقد و ثبت قرارداد این بازیکن در روزهای آتی انجام می‌شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.