تارتار:تماشاگر ما را به بازی برگرداند،رسانه ها از من دلگیر نشوند!

شناسه خبر: 1239
تاریخ انتشار: 27 مرداد 1396

مهدی تارتار بعد از پیروزی تیمش مقابل نفت آبادان در نشست خبری حضور یافت و صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:

 

هواداران ما را به بازی برگرداندند

 

از هواداران تشکر می کنم , من در عمرم در هیچ جای کشور ندیده بودم. آنها ما را به بازی بازگرداندند.

 

رسانه ها از من دلگیر نشوند

صحبت من راجع به گزارشگر دیدار سپاهان – پارس جنوبی بود که عدالت را در حق ما رعایت نکرد. اگر رسانه‌ها نباشند، مربی به چه انگیزه‌ای کار کنند و بازیکنان چگونه به تیم ملی دعوت شوند؟ از رسانه‌ها می‌خواهم که از من دلگیر نشوند و از همه آنها تشکر می‌کنم. اگر منظور خود را بد رسانده‌ام، عذرخواهی می‌کنم.

 

بازیکنانم لیاقت ملی پوش شدن دارند

از هواداران پارس جنوبی تشکر ویژه می‌کنم و در هیچ جای کشور چنین هوادارانی ندیده‌ام. آنها زمانی که گل اول را دریافت کردیم، تیم ما را در شرایط سخت تشویق کردند. این سومین باری بود که تیم ما از حریف با یک گل عقب افتاد و به بازی برگشت. بچه‌ها نشان دادند پتانسیل لازم را دارند و وقت آن رسیده که دیده و به تیم ملی دعوت شوند. آنها زیبا بازی می‌کنند و نتایج خوبی کسب کرده‌اند. به نظرم آنها لیاقت دعوت به تیم ملی را دارند.

 

داور به خوبی مدیریت کرد

حسین زرگر داور باتجربه‌ای است و به خوبی بازی را مدیریت کرد. البته ما هم اعتراض‌هایی به او داشتیم. صنعت نفت هم به خوبی بسته شده و خیلی هزینه کرده است. این تیم استقلال و پدیده را شکست داده اما از همه نظر، ما از این تیم سرتر بودیم. چه روی نیمکت، چه بازیکنان داخل زمین و چه هواداران همدل بودیم و این پیروزی را به دست آوردیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد اما نباید توقعات از تیم ما بالا برود اگر چه می‌توانیم تیم بزرگی باشیم و در مقام خوبی از جدول جای بگیریم.

 

هرکس آماده باشد، فیکس می شود

رمز موفقیت تیم ما این است که هر کسی خوب بازی کند در ترکیب اصلی جای می‌گیرد. بازیکنان باید در طول هفته خود را نشان دهند تا در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرند و ما با توجه به نوع بازی، ترکیب را انتخاب می‌کنیم.

 

تعویض های ما موثر بود

روی گلی که از صنعت نفت خوردیم، کار کرده بودیم و روی کم‌تجربگی این گل را خوردیم. حتی در نیمه اول هم مالکیت توپ ما ۷۰ به ۳۰ درصد بود. تعویض‌های ما هم جریان بازی را تغییر داد و کاملاً به بازی مسلط شدیم. سال اول حضور ما در لیگ برتر است و ما کم کم باتجربه می‌شویم.

 

در دقایق آخر وقت تلف کردیم!

بازیکنان پارس جنوبی من را به آینده امیدوار کردند. بازیکنان در دقایق آخر توپ را به کناره‌های زمین بردند تا وقت را تلف کنند و به نتیجه دلخواه برسیم.

 

چرا دشتی بازی نکرد؟

شما در طول هفته کنار ما نیستی. هر بازیکنی که بتواند با تفکرات ما وفق یابد و در تمرینات خوب کار کند، در تیم جای می‌گیرد. دشتی بازیکن خوبی است. مهدی زبیدی در چند هفته اول مصدوم بود و آمادگی لازم را نداشت، در حالی که بازیکن بزرگی است و سال گذشته یکی از بهترین‌های فصل بوده است. او چند هفته اول روی نیمکت بود. ما مربی جم هستیم و همه بازیکنان برای شهرستان جم بازی می‌کنند. در فوتبال دنیا، بازیکن بومی و غیربومی نداریم و مهم این است که پرچم پارس جنوبی بالا برود.

 

زبیدی نیاز به زمان دارد

زمانی که بازیکنان تیم خود را عوض می‌کنند، دچار تغییراتی می‌شوند. مثل منشا و سیامک نعمتی که پس از حضور در پرسپولیس دچار تغییر شده‌اند. جا افتادن بازیکنان در تیم‌های جدید آنها زمان می‌برد. زبیدی مصدوم بود و نتوانست در هفته‌های گذشته بازی کند. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که لیاقت حضور در بالای جدول را دارند


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.